Reklama

Reklama

Reklama

Anna Czartoryska-Niemczycka ma za sobą małżeński kryzys? Jej słowa dają do myślenia

Anna Czartoryska-Niemczycka (38 l.) spodziewa się narodzin swojego kolejnego potomka. Gwiazda doskonale wie, że pojawienie się dzieci w związku może wpłynąć na relację dwojga ludzi niekoniecznie w oczekiwany sposób. Niekiedy bardzo trudno jest uniknąć kryzysu. Celebrytka na instastory podzieliła się swoimi przemyśleniami z dziedziny psychologii.

Anna Czartoryska-Niemczycka: życie rodzinne

Anna Czartoryska-Niemczycka od kilku lat skupia się przede wszystkim na życiu rodzinnym. W 2013 roku aktorka wyszła za mąż za Michała Niemczyckiego. Para poznała się podczas eleganckiej imprezy u Dominiki Kulczyk. Ich relacja rozwinęła się w błyskawicznym tempie. Teraz tworzą bardzo zgrane, kochające się małżeństwo. Mają troje dzieci: Ksawerego, Janinę i Antoniego, do których już niebawem dołączy kolejna pociecha. Anna Czartoryska-Niemczycka jest bowiem w czwartej ciąży. Gwiazda zapewnia, że czuje się znakomicie. W związku z tym, aktorka nie rezygnuje z aktywności zawodowej i regularnie uczestniczy w branżowych wydarzeniach.

Reklama

Podczas jednej z takich okazji udzieliła wywiadu dla serwisu "Jastrząb Post". W rozmowie z reporterką powiedziała, że póki co, nie zamierza podawać do wiadomości publicznej płci swojego dziecka. Chce, aby pozostało to tajemnicą. Aktorka zdradziła jednak, że wraz z mężem wybrali już imię.

Na Instagramie Anny można znaleźć sporo zdjęć, na których gwiazda śmiało prezentuje powiększający się brzuszek. Widać, że poród jest tuż tuż. Ku zaskoczeniu wszystkich zamiast skupić się na radosnym oczekiwaniu na narodziny kolejnego dziecka, aktorka postanowiła opowiedzieć o małżeńskich problemach. Czy zna je z własnego doświadczenia?

Anna Czartoryska-Niemczycka ma za sobą małżeński kryzys?

Anna Czartoryska-Niemczycka zgodnie z panującą w mediach społecznościowych modą, zorganizowała na Instagramie zabawę typu "Q&A". Fani mogli zadawać jej najróżniejsze pytania. Jedna z internautek postanowiła zaczerpnąć od aktorki wiedzy na temat kryzysów w związku.

Anna Czartoryska-Niemczycka od razu przyszła z pomocą. W obszernym poście wyjaśniła, jakie są jej recepty na problemy w związku. Czy to oznacza, że aktorka w przeszłości zmagała się z podobnymi trudnościami? Jej fachowe porady mogą to sugerować. 

Zobacz też:

Jasnowidz Jackowski miał dwie wizje UFO! Były zapowiedzią globalnego konfliktu?

Sandra Kubicka pogodziła się z Joanną Opozdą! Zadzwoniła tuż przed porodem

Babciny sposób na gęste brwi. Wszystko, co potrzebne masz w kuchni

Wojna Rosja-Ukraina. Ołeksij Reznikow: dajcie nam ciężką broń dalekiego zasięgu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska-Niemczycka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy