Reklama
Reklama

Anja Rubik w garniturze z dekoltem do pasa i bez stanika zachwyca na Paris Fashion Week

Dawno niewidziana Anja Rubik (39 l.) pojawiła się na prestiżowym pokazie mody, jakim jest Paris Fashion Week. Podczas wydarzenia promowała dom mody Saint Laurent, z którym od lat związana jest kontraktem. Modelka pochwaliła się nie tylko promiennym wyglądem, ale również dekoltem do pasa. Zachwyciła?

Anja Rubik od lat jest jedną z bardziej rozpoznawalnych modelek z Polski. Pierwsza kroki na wybiegu stawiała, gdy miała zaledwie 13 lat, to właśnie wtedy rozpoczęła się jej przygoda w agencji D’ivision Model. Jako nastolatka pojawiła się również w paryskim tygodniu mody w pokazie jesienno-zimowej kolekcji. Wkrótce zamieszkała na stałe w Paryżu, a jej kariera nabrała tempa.

Kariera Anji Rubik

Rubik współpracowała z największymi domami mody, pojawiała się na wybiegach najlepszych projektantów, fotografie z jej portretami zdobiły niejedną okładkę, a także brała udział w wielu międzynarodowych kampaniach reklamowych. W 2013 roku przez magazyn "Elle" została okrzyknięta najlepszą modelką.

Reklama

Jednak 39-latka nie poprzestaje tylko na działaniach w branży modowej. Jest bardzo zaangażowana w akcje społeczne i często publicznie zabiera głos w sprawach dla niej ważnych. W 2017 była współtwórczynią kampanii #sexedpl, w której poruszyła temat kompleksowej edukacji seksualnej w Polsce, a we wrześniu tego samego roku opublikowała podręcznik dla nastolatków i nastolatek pt. #sexedpl. Rok później założyła fundację Sexed.pl.

O tym, że można łączyć światową karierę i pracę w organizacji, udowodniła nie raz, a wczoraj pojawiła się na paryskim pokazie mody!

Anja Rubik w garniturze z dekoltem do pasa zachwyca na Paris Fashion Week

Modelka jest ambasadorką domu mody Saint Laurent. Z tej okazji reprezentowała markę podczas Paris Fashion Week. 39-latka gościła ma pokazie męskiej mody, a uwagę zwracał jej odważny strój.

Rubik na tę okazję przywdziała satynowy garnitur z bardzo głębokim dekoltem, a pod marynarkę nie założyła koszuli. Oryginalności kreacji dodawały lampasy i sandały na cienkiej szpilce. Anja postawiła na delikatny makijaż, który podkreślił jej urodę.

Zobaczcie, jak się zaprezentowała. Stylowo?

Anja Rubik: pochodzenie, praca, parterzy

Anja Rubik urodziła się 12 czerwca 1983 roku w Rzeszowie. Mieszkała w Grecji i Kanadzie. W wieku 13 lat zaczęła przygodę z modelingiem. Na wybiegu debiutowała w 1998, idąc w paryskim tygodniu mody. Anja Rubik brała udział w pokazach mody największych projektantów i pozowała do zdjęć, które opublikowane były w prestiżowych magazynach.

W 2011 roku poślubiła serbskiego modela, jednak do rozwodu doszło 5 lat później. Od niedawna spotyka się z fotografem Adrianem Steirnem

Przeczytajcie również:

Anja Rubik zachwycona nową miłością: "Niczym modliszka połykałam partnerów"

Anja Rubik pojechała do Ukrainy. Dokumentowała wojnę

Anja Rubik krytykuje zachowanie Kanye'go Westa. Dyskutowała o tym z Madonną! Co powiedziała?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paris fashion week | Anja Rubik
Reklama
Reklama
Reklama