Reklama

Reklama

Reklama

Anja Rubik ma nowego partnera. Wiemy, kim jest!

Anja Rubik (38 l.) przez kilka lat była żoną Sashy Knezevica, serbskiego modela. Jednak ich małżeństwo szybko dobiegło końca. Prasa spekulowała, z kim spotyka się modelka, ale ta milczała w tym temacie. Teraz na jaw wyszło, kim jest jej ukochany!

Anja Rubik to modelka z Polski, która zrobiła międzynarodową karierę. Kobieta brała udział w pokazach najpopularniejszych projektantów i gościła na okładce największych magazynów. Ostatnio modelka zaangażowana jest w wojnę w Ukrainie. 38-latka postanowiła działać i wyjechała do Lwowa pomagać innym. Relacją z wojny podzieliła się w sieci i opowiedziała, jak wygląda codzienność w okupowanym państwie. 

Reklama

Anja zabiera głos częściej w sprawach społecznych, aniżeli dotyczących jej życia prywatnego. Po medialnym związku z modelem i redaktorem naczelnym pisma "Magazyn 25" Sashą Knezevicem kobieta postanowiła nie chwalić się relacjami z mężczyznami w internecie i prasie.

Teraz jednak wyszło na jaw, kim jest jej ukochany!

Anja Rubik zakochana. Wiemy, kim jest jej nowy partner!

Anja Rubik w 2011 roku wzięła ślub z Sashą Knezevicem. Para często pojawiała się wspólnie na branżowych imprezach, gościła na okładkach magazynów, a także występowała w kampaniach reklamowych i programach telewizyjnych. 

Rubik i Knezevic wyglądali jak z obrazka, dlatego fani byli zaszokowani, gdy w 2015 ogłosili separację, a następnie rozwiedli się. Ich rozstanie było ochoczo komentowane w kolorowej prasie, a media szybko zaczęły swatać piękną Polkę z innymi mężczyznami. Sama zainteresowana nic nie robiła sobie z plotek krążących na jej temat i skupiała się na karierze. 

W 2018 roku Rubik widywana była w towarzystwie australijskiego fotografa, Adriana Steirna. Jednak ich relacja miała szybko dobiec końca. Jak się okazało, supermodelka nigdy nie zakończyła znajomości z mężczyzną, a na dodatek jest z nim w związku do dziś.

Anję i Adriana połączyła pasja do podróży i fotografowania. Jak donosi informator "Pudelka", para mieszka w Kapsztadzie.  W rozmowie z "The Wall Street Journal" Rubik przyznała, że we Lwowie towarzyszył jej partner.

Inni celebryci z rodzimego show-biznesu powinni brać przykład z 38-latki i również chronić swoją prywatność, unikając przy tym niepotrzebnych skandali?

Anja Rubik: wiek, kariera, rodzina

Anja Rubik urodziła się 12 czerwca 1983 roku w Rzeszowie. W wieku 13 lat zaczęła przygodę z modelingiem. Na wybiegu debiutowała w 1998, idąc w paryskim tygodniu mody. Anja Rubik brała udział w pokazach mody największych projektantów i pozowała do zdjęć, które opublikowane były w prestiżowych magazynach.

Kobieta angażuje się również w sprawy społeczne i polityczne. W 2017 roku wyreżyserowała i wyprodukowała kampanię społeczną #sexedpl, która poruszyła temat kompleksowej edukacji seksualnej.

W 2011 roku poślubiła serbskiego modela, jednak do rozwodu doszło 5 lat później.

Zobaczcie również:

Oryginalni Anne Hathaway i Jared Leto na premierze. Zachwycają?

Natalie Portman w kusej mini chwali się zgrabnymi nogami!

Karolina Gilon na tropie rysia!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy