Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anja Rubik powoli żegna się ze światem mody?!

Anja Rubik (33 l.) uwielbia swoją pracę w modelingu. Jednak chyba powoli przychodzi czas na coś innego. Coraz więcej czasu poświęca teraz… sztuce!

Anja Rubik już dawno zyskała uznanie w świecie modelingu. Jest chętnie angażowana do różnego typu przedsięwzięć i sesji zdjęciowych. 

Reklama

Mało kto zna jej inną stronę. Modelka bardzo interesuje się sztuką i to jej poświęca ostatnio mnóstwo czasu. W tym roku odwiedziła już liczne galerie, muzea i wernisaże. Uwielbia dyskusje z artystami. Pojawiły się nawet plotki, że Rubik powoli żegna się ze światem mody. Wie, że kariera na wybiegu nie jest wieczna, więc ma szukać nowych zawodowych wyznań.

Niedawno wróciła z międzynarodowego festiwalu kultury i szutki IST w Stambule, gdzie prowadziła panel dyskusyjny z jednym z polskich artystów. Wcześniej zaangażowała się w organizację imprezy poświęconej sztuce, od niedawna w kwestiach artystycznych doradza władzom Brooklyn Museum w Nowym Jorku.

"Jako dziecko Anja malowała i chciała studiować na ASP. Choć teraz nie wróciła do malarstwa, to chce poznawać i promować innych artystów. Ambicje Anji sięgają o wiele dalej niż tylko do końca wybiegu dla modelek" - tłumaczy przyjaciółka gwiazdki w magazynie "Party".

W świetle tych informacji można się spodziewać, że Rubik znacznie ograniczy swoją aktywność, jeśli idzie o pozowanie. A może wkrótce ogłosi, że czas pożegnać się z tym na dobre?

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje