Reklama
Reklama

Anita Werner pilnie przekazała wieści na koniec "Faktów". Nagle zapadła cisza

Anita Werner w miniony poniedziałek inaczej niż zwykle zakończyła wieczorne wydanie "Faktów". Prezenterka zwróciła się do widzów TVN i ogłosiła przejmujące wieści. "To już dziewięć lat..." - zaczęła swą przemową dziennikarka. Gdy skończyła, w studio zapanowała absolutna cisza...

W miniony poniedziałek wieczorne wydanie "Faktów" prowadziła Anita Werner. Początkowo w programie wszystko działo się tak jak co dzień. Jednak na koniec programu doszło do przejmującej sceny. 

Prowadząca pożegnała się z widzami inaczej niż zwykle. Miała ku temu bardzo ważny powód. Przypomnijmy, że jakiś czas temu w równie niespodziewany sposób "Fakty" zakończył Piotr Kraśko. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Jego słowa wywołały spore poruszenie, ale to wieści od Anity Werner sprawiły, że w studio zapanowała absolutna cisza. 

Reklama

Anita Werner wyjątkowo zakończyła "Fakty" w TVN

Dziennikarka przypomniała bowiem o ważnej rocznicy dla pracowników "Faktów". Oto co przekazała widzom na koniec programu:

"A na koniec, proszę państwa, ważne dla nas wspomnienie" - zaczęła Anita. Następnie widzowie dowiedzieli się, że chodzi o rocznicę śmierci reportera "Faktów" Dariusza Kmiecika. 

"To już dziewięć lat od kiedy ich nie ma. Naszego kolegi z redakcji Darka Kmiecika, jego żony Brygidy i synka Remka" - mówiła łamiącym się głosem Werner. 

Następnie w studio TVN wszyscy zamilkli, a na wielkim ekranie wyświetlono czarno-białe zdjęcie dziennikarza i jego bliskich. 

Tak zakończono poniedziałkowe wydanie "Faktów". 

Przypomnijmy, że Dariusz Kmiecik zmarł tragiczne wraz ze swoją żoną i synkiem 23 października 2014 roku. W kamienicy, w której mieszkali, wybuchła butla z gazem. 

Zobacz też:

Anita Werner skutecznie ucieka Holeckiej. Przekazała wspaniałe wieści. Gwiazda TVP pogratuluje?

Anita Werner spaceruje w bikini, a Rozenek-Majdan komentuje: Ty jesteś nieziemsko piękna, a nie plaża

Anita Werner zniknęła z TVN. Pokazała zdjęcia z wakacji na Krecie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Werner | Fakty tvn
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy