Reklama
Reklama

Anita Werner obchodzi święta w październiku? Internauci nie mogli w to uwierzyć

Anita Werner (44 l.) to jedna z bardziej znanych polskich dziennikarek. Od lat prowadzi "Fakty" w TVN. To właśnie jako prowadząca wiadomości zdobyła największą sympatię fanów. Gwiazda regularnie udostępnia w sieci swoje zdjęcia, a także informuje obserwatorów, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Niedawno zaskoczyła fanów nietypową świąteczną fotografią.

Anitę Werner na samym instagramowym koncie obserwuje ponad 138 tysięcy osób. 44-latka bardzo chętnie chwali się tam osiągnięciami w pracy, a także tymi sportowymi. Dziennikarka zrobiła niedawno wyjątek i na jej instagramowym koncie pojawiło się dość nieoczywiste zdjęcie.

Anita Werner obchodzi Boże Narodzenie w październiku

Anita Werner na instagramowe konto dodała fotografię, na której pozuje w pomieszczeniu przystrojonym świątecznymi dekoracjami. Większość fanów myślała, że gwiazda już szykuje się do świąt, jak się jednak okazało, jest to plan zdjęciowy. Werner pojawiła się tam, ponieważ już za kilka miesięcy będzie można zobaczyć ją w reklamie Fundacji TVN.

Reklama

Anita na zdjęciu pozuje z niewielkim misiem, który jak się okazuje, dostał jej imię. Gwiazda do fotografii dodała również dokładny opis nowego przedsięwzięcia.

"Ja już dziś pod choinką. A na kolanach siedzi mi Misia Anita! Jestem zaszczycona, że jeden z fundacyjnych misiów nosi w tym roku moje imię. Misię Anitę stworzyliśmy razem z Robertem Czerwikiem @robertczerwik. Podoba Wam się? Na misiowych plecach ma skrzydła i niech doda skrzydeł każdemu, kto ją przytuli. Już niedługo zobaczycie w @tvn.pl @tvn24.pl jaką piękną, świąteczną baśń nakręciliśmy dla Was razem ze wszystkimi misiami, które w tym roku biorą udział w akcji @fundacjatvn. Budujemy Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży i misie też nam w tym pomagają! Świąteczne misie już w grudniu będą dla Was!" - napisała rozemocjonowana Anita.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów. Większość była zachwycona tym, że Anita weźmie udział w kampanii charytatywnej."Wspaniała przygoda! Niech Misia uskrzydla słowem"

"Misia Anita to byłaby świetna, ale w legginsach i sportowym topie"

"Ale mi zapachniało świętami!"

Anita Werner - kariera i życie prywatne

Anita Werner urodziła się 28 marca 1978 roku w Łodzi. Karierę rozpoczęła, mając zaledwie siedemnaście lat. Wtedy stawiała na aktorstwo. Zagrała w filmie Pasikowskiego, który przyniósł jej rozpoznawalność. Ona jednak zakończyła karierę filmową.

Werner rozpoczęła przygodę jako dziennikarka newsów sportowych w "Wizji Sport", a następnie przeniosła się do TVN24. Od 2001 roku regularnie można oglądać ją w "Faktach po południu" oraz w "Faktach po Faktach".

44-latka napisała również kilka książek. Może pochwalić się także pracą naukową, od 2017 roku wykłada na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Od 2018 roku jej partnerem życiowym jest dziennikarz sportowy Michał Kołodziejczyk.

Zobacz też:

Anita Werner skutecznie ucieka Holeckiej. Przekazała wspaniałe wieści. Gwiazda TVP pogratuluje?

Anita Werner spaceruje w bikini, a Rozenek-Majdan komentuje: Ty jesteś nieziemsko piękna, a nie plaża


Anita Werner zniknęła z TVN. Pokazała zdjęcia z wakacji na Krecie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Werner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama