Reklama
Reklama

Aniston wróciła do byłego?

Po wakacyjnych romansach z Bradleyem Cooperem i Gerardem Butlerem, Jennifer Aniston wróciła w objęcia Johna Mayera. Wygląda na to, że aktorka naprawdę nie może o nim zapomnieć?

W kwietniu ubiegłego roku para spędziła romantyczny 5-dniowy urlop w Miami, po czym dwukrotnie się rozstawała - po raz ostatni w styczniu 2009. Wiadomość o zerwaniu nadeszła niedługo po tym, jak Aniston i Mayer udzielili swojego pierwszego wspólnego wywiadu tuż przed galą rozdania Oscarów, podczas której muzyk towarzyszył aktorce.

Źródło bliskie 31-letniemu Mayerowi zdradziło portalowi USmagazine.com, że znowu są bardzo blisko. "Pozostają wspaniałymi przyjaciółmi. On uważa, że Jennifer jest niesamowita, miła, mądra i darzy ją ogromnym szacunkiem" - mówi osoba z kręgu gwiazd.

Reklama

Aniston i Mayer mieli się spotkać 22 września w hotelu Four Seasons Hotel, a nawet zjeść obiad z przyjaciółmi aktorki - Courteney Cox i Davidem Arquettem.

41-letnia Aniston powiedziała, że "bardzo, bardzo troszczy się" o Mayera, a bliska jej osoba dodaje, że w Johnie "jest coś, czemu Jennifer nie może się oprzeć"...

PAP/pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: John Mayer | Jennifer Aniston | związek
Reklama
Reklama
Reklama