Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ania Wyszkoni i Maciej Durczak: Silniejsi w momencie próby

Wyniki badań Anny Wyszkoni (38 l.) dały powody do radości. Wokalistka, u której dwa lata temu zdiagnozowano złośliwy guz na tarczycy, wszystkie wyniki ma w normie. Jej ukochanego, Macieja Durczaka, niepokoi jednak coś innego...

- U Ani wszystko jest dobrze - zapewnia dziennikarzy tygodnika "Świat i Ludzie" agent i życiowy partner wokalistki, Maciej Durczak (46 l.).

Reklama

W ostatnim czasie jednak znów głośno było o konflikcie pomiędzy wokalistką a Adamem Konkolem (43 l.), liderem zespołu Łzy.

Nie może on pogodzić się z tym, że gwiazda wciąż wykonuje piosenki zespołu, choć odeszła z niego dziewięć lat temu. Największy hit grupy - "Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka" - pojawił się niedawno w odcinku "Szansy na sukces" poświęconym piosenkom Anny Wyszkoni.

Zbulwersowany tym faktem Adam Konkol zarzuca jej, że wciąż promuje się na piosenkach Łez a ich przeboje wykonuje na swoich koncertach. Maciej nie kryje oburzenia zaistniałą sytuacją.

Zapewnia dziennikarzy "ŚiL", że jego ukochana nie ma potrzeby promowania się na dawnych hitach Łez. Nie widzi sensu w dyskusji na ten temat.

- My nigdy konfliktu nie podsycamy i nie zamierzamy tego robić. A co robi druga strona, nie mamy na to wpływu. Nie chcemy tego problemu w ogóle dotykać - mówi w rozmowie z tygodnikiem Maciej Durczak.

- Ania od wielu lat nie śpiewa piosenek Łez na koncertach! - dodaje.

Martwi się, bo ukochana bardzo przeżywa tę sytuację. A on wie, że to może zaszkodzić jej zdrowiu.

A rodzinę czeka teraz nowe ważne wyzwanie. Córeczka pary Pola (7 l.) zaczyna naukę w szkole. Cała rodzina jest już tym faktem bardzo przejęta!

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:Dowiedz się więcej na temat: Ania Wyszkoni

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje