Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ania Lewandowska jest w drugiej ciąży?! Nie udało jej się ukryć brzuszka!

Ania Lewandowska (30 l.) i Robert Lewandowski (30 l.) są już szczęśliwymi rodzicami rocznej Klary. Para nigdy nie ukrywała, że pragnie rodzeństwa dla swojej córeczki. Bardzo możliwe, że właśnie nadszedł czas na ponowne powiększenie rodziny! Wszystkiemu winne jest najnowsze zdjęcie sportowego małżeństwa.

Nie da się ukryć, że Ania i Robert to jedna z najbardziej popularnych i lubianych par w polskim show-biznesie. Kiedy 6 grudnia 2016 roku piłkarz podczas meczu z Atletico ogłosił, że spodziewają się dziecka, fani oszaleli ze szczęścia. 

Reklama

Media relacjonowały niemal cały przebieg ciąży i fanki Ani z niecierpliwością czekały na szczęśliwą nowinę o narodzinach malutkiej Klary. Wyczekana pociecha Lewandowskich przyszła na świat 4 maja 2017 roku. 

Jak nie trudno się domyślać, para oszalała na punkcie córeczki i zarówno Ania, jak i Robert zawsze podkreślali, że rodzicielstwo bardzo ich zmieniło. Od jakiegoś czasu zaczęli nieśmiało mówić także o rodzeństwie dla Klarci. 

Ta deklaracja spowodowała, że obserwatorzy tej sportowej rodziny zaczęli baczniej przyglądać się brzuchowi Ani. Jednak niezmiennie był on płaski i umięśniony, aż do teraz! 

Na swoim profilu w mediach społecznościowych trenerka właśnie opublikowała nowe, świąteczne zdjęcie, na którym pozuje z Robertem. Jak zwykle przytuleni, Ania i Robert uśmiechają się do obiektywu. Wszyscy jednak zwrócili uwagę na... brzuch Lewandowskiej. 

Internauci od razu zaczęli pytać w komentarzach, czy to faktycznie ciążowy brzuszek. 

"Co to za brzuch?", "Brzuch się rzuca w oczy", "Brzuch ciążowy?", "Ciążą?" - pisali obserwujący. 

Jednak Ania nie odpowiedziała rozemocjonowanym internatom. Czyżby małżonkowie mieli potwierdzić radosną nowinę w zbliżające się święta? Niewątpliwie fani bardzo na to czekają! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Ania Lewandowska | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje