Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ania Dąbrowska w ciąży?

Znajoma Ani Dąbrowskiej (29 l.) twierdzi, że piosenkarka i jej partner niebawem zelektryzują publiczność radosną nowiną. - Na razie zwlekają i czekają na odpowiedni moment - mówi.

Ania od kilku lat jest w związku z byłym dyrektorem artystycznym BMG Polska, Pawłem Jóźwickim (42 l.). Jak pisze "Życie na gorąco", oboje od początku świetnie się rozumieli.

Reklama

Czy teraz para doczeka się dziecka? Zdaniem przyjaciółki wokalistki, tak.

- Myślę, że wkrótce wszystkim przyjaciołom ogłoszą coś ważnego. Na razie zwlekają i czekają na odpowiedni moment - zdradza w rozmowie z tygodnikiem. To byłaby "kolejna" ciąża Ani. Media donosiły już o błogosławionym stanie artystki. Informacje okazały się jednak nieprawdziwe.

W jednym z wywiadów piosenkarka wyznała, że nie odczuwa instynktu macierzyńskiego:

- Krąży mi po głowie myśl, że jednak trzeba będzie dołączyć do grupy ludzi z dziećmi - mówiła w wywiadzie dla "Gali". - Szczerze mówiąc, nie odczuwam silnego instynktu macierzyńskiego. Nie łudzę się też, że nadejdzie. Wydaje mi się, że nie. Ale próbuję do tego podejść w rozsądny sposób. Nie mogę wykluczyć, że kiedyś jednak zapragnę być matką, ale wtedy będzie już za późno, bo będę miała na przykład 40 lat .

Dowiedz się więcej na temat: ciąża | dzieci | Ania Dąbrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje