Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Angelina Jolie adoptuje kolejne dziecko?

Angelina Jolie (43 l.) po raz siódmy zostanie mamą? W zagranicznej prasie pojawiły się doniesienia, jakoby aktorka powzięła działania zmierzające ku kolejnej adopcji. Tym razem do jej rodziny miałby dołączyć chłopiec z Syrii.

W życiu Ageliny Jolie na przestrzeni ostatnich lat sporo się zmieniło. Dwa lata temu media obiegła wieść o rozstaniu aktorki z Bradem Pittem. Parą byli od 2005 roku, a w sierpniu 2015 roku wzięli ślub. Teraz próbują się rozwieść, lecz sprawa się ciągnie, ponieważ nie mogą dogadać się głównie w kwestii opieki na dziećmi. 

Reklama

Para wychowywała razem sześcioro pociech. Jeszcze jak była sama, aktorka adoptowała pochodzącego z Kambodży Maddoxa (17 l.) i Zaharę z Etiopii (13 l.). Gdy związała się z Bradem, aktor także został opiekunem prawnym tych dwojga. Dzieci zmieniły nazwiska na Jolie-Pitt. 

Już w trakcie trwania związku aktorzy zdecydowali się na kolejne dzieci. Pierwszą biologiczną córkę, Shiloh (12 l.), Angelina urodziła za pomocą cesarskiego cięcia. Następnie gwiazdorska para adoptowała chłopca z Wietnamu, Paxa (14 l.). Później aktorka zaszła w ciążę bliźniaczą i na świecie pojawili się Knox (10 l.) oraz Vivienne (10 l.). 

Czy teraz rodzina znów się powiększy? Prasa spekuluje, że Jolie zdecydowała się na kolejną adopcję! Tym razem chce dać dom chłopczykowi z Syrii. 

"To nie jest coś, co nagle wpadło jej do głowy, Angie chciała tego i wierzyła w to od dawna. Wszystko pochłania więcej czasu i energii, niż się spodziewała, ale już widać światełko w tunelu. Angie zaczęła szybko kompletować dokumenty do adopcji" - zdradza źródło "OK!". 

Ponoć dzieci Jolie wiedzą o sprawie, w przeciwieństwie do Brada, który ma nie mieć o niej pojęcia. A dla Angeliny liczy się to, aby jak najszybciej sfinalizować adopcję... 

Według "Gossip Cop" w tych doniesieniach nie ma zbyt wiele prawdy, ale kto wie?

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje