Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Angelika Mucha i Rafał Maserak śmiali się z Iwony Pavlovic! O co poszło?!

Angelika Mucha, lepiej znana jako Littlemooonster96 oraz jej taneczny partner Rafał Maserak (34 l.) niedawno wypowiedzieli się w dość nieładny sposób na temat jurorki programu „Taniec z gwiazdami” Iwony Pavlovic (55 l.). Teraz blogekra stara się odkręcić całą nieprzyjemną sytuację.

W minionym odcinku tanecznego programu Polsatu Angelika i Rafał zostali mocno skrytykowani, głównie przez Czarną Mambę, czyli Iwonę Pavlovic. Padły nawet z jej strony słowa, że blogerka tańczy jak "mucha w smole", a to najwyraźniej zabolało młodziutką celebrytkę.

Reklama

Postanowiła ona zemścić się wobec tego na surowej jurorce i podczas live’a na jednym z portali społecznościowych, razem z Rafałem wyśmiewali się z Iwony.

Czytając komentarze na temat mistrzyni w tańcu towarzyskim, Maserak i Mucha dodawali swoje niepochlebne zdanie na jej temat.

"’Iwona jest chamska’ - Czytał Maserak, po chwili mówiąc: "zgadza się! Iwona jest chamska, spalmy jej dom!".

Gwiazdka bawiła się równie dobrze, co Rafał czytający komentarze, ale nie odważyła się ona wyrazić swojego zdania. Wolała śmiać się z krytyki innych.

Nagranie szybko rozeszło się po sieci i możliwie, że dotarło nawet do samej Pavlovic, więc nic dziwnego, że Mucha chciałaby się wytłumaczyć ze swojego zachowania. W rozmowie z dziennikarką z bloga Agnieszki Jastrzębskiej starała się odkręcić całą sytuację.

"Nie mam żadnego konfliktu. Ja wiem na czym polega ten program i wiem, że ta ocena... No jest jaka jest. Dla mnie najważniejsze jest wsparcie moich obserwatorów. Jeśli ja czytam masę wiadomości, że ludziom się to podobało, to dla mnie to jest najważniejsze i dla tych ludzi to robię" - mówiła Littlemooonster96.

Ciekawe, czy w przyszłym odcinku Iwona zemści się na Angelice i Rafale za niewybredne żarty, czy może zostawi sprawę bez komentarza. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maserak | Iwona Pavloic | Angelika Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje