Reklama
Reklama

​Aneta Zając w trudnej kreacji i butach w kolorze dywanu imponuje piękną figurą na ramówce Polsatu

Aneta Zając (40 l.), gwiazda serialu „Pierwsza miłość” na prezentację wiosennej ramówki Polsatu wybrała kreacje, w której wiele kobiet wyglądałoby niekorzystnie. Aktorka jednak włożyła zbyt wiele wysiłku w schudnięcie, mimo chobony tarczycy, by nie móc sobie na nią pozwolić.

Aneta Zając od 2004 roku jest główną bohaterką i gwiazdą emitowanego w Polsacie serialu „Pierwsza miłość”

Aneta Zając: gwiazda "Pierwszej miłości"

Przez pewien czas jej życie prywatne układało się, jak w serialu. Zając była w szczęśliwym związku ze swoim partnerem z „Pierwszej miłości”, Mikołajem Krawczykiem. Niestety, krótko po narodzinach ich synów, Krawczyk doszedł do wniosku, że jednak nie są dla siebie stworzeni.

Sytuacja była tak napięta, że o wspólnej pracy byłych kochanków nie mogło być mowy. Skończyło się rozstaniem Krawczyka z serialem w 2013 roku. Między Anetą i Mikołajem nadal panują szorstkie relacje, ocierające się niekiedy o sąd. Na szczęście kariera gwiazdy nadal kwitnie.

Reklama

Nowe życie Anety Zając

Zając pochłania obecnie godzenie kariery zawodowej z wychowaniem bliźniaków i budowaniem kariery influencerki. Na Instagramie obserwuje ją 266 tysięcy osób. To zaledwie o 45 tysięcy mniej niż dawną ukochaną jej męża, Agnieszkę Włodarczyk, która z Instagrama zrobiła swoje główne źródło utrzymania. 

Aneta Zajac zgromadziła na swoim profilu grono oddanych fanek, które zachwycają się jej nową, młodzieńczą fryzurą i figurą, którą aktorka trzyma w ryzach, chociaż przy chorobie tarczycy nie jest to łatwe. 

Aneta Zając nie boi się ryzykownych kreacji

Jak zdradziła 3 lata temu w wywiadzie dla „Vivy”,  zmagała się z nadwagą spowodowaną przez chorobę Hashimoto. Ujawniła wtedy, że udało jej się zrzucić 10 kilogramów na diecie bogatej w błonnik, zalecanej przy chorobach tarczycy. 

Jak było widać podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, efekt udało się utrzymać. Aktorka wybrała trudną kreację, nie dość, że białą, to jeszcze z poprzecznymi marszczeniami. Tylko naprawdę pewne swojej figury kobiety mogą pozwolić sobie na wybór pogrubiających sukienek.

Zając dobrała do niej delikatne sandałki w kolorze dywanu i białą torebkę wyraźnie inspirowaną kultowym modelem „saddle bag” Diora. 

Zobacz też:

Wiosenna ramówka Polsatu. Plejada gwiazd na czerwonym dywanie!

Drapieżna Margaret ostro przesadziła na ramówce Polsatu? Pokazała nawet majtki!

Aneta Zając pochwaliła się starymi zdjęciami. Zasugerowała zmianę!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając | Wiosenna Ramówka Polsat 2022
Reklama
Reklama
Reklama