Reklama
Reklama

Andziaks przekłuła uszy rocznej córce. „To dobry wiek, bo dziecko nie wie, co je czeka”

Youtuberka Andziaks zafundowała córce przekłucie uszu jako prezent na pierwsze urodziny. Jak ujawniła, to świetny wiek na taki zabieg, ponieważ dziecko jeszcze nie rozumie, że będzie miało dziury w uszach. Nie zamartwiała się ewentualnymi powikłaniami…

Youtuberzy Andziaks  i Luka nie dali się dotąd poznać jako osoby szczególnie przywiązane do prywatności, Wręcz przeciwnie, starają się udokumentować i pokazać publicznie każdą chwilę swojego życia. Obecnie wraz z roczną córeczką Charlotte przebywają w Miami na Florydzie, gdzie zwiedzają głównie sklepy. 

Przy okazji wizyty w popularnym w Stanach Zjednoczonych sklepie z biżuterią Claire’s, Andziaks wpadła na pomysł, by przekłuć córce uszy. Uznała to za świetny sposób uczczenia pierwszych urodzin dziecka. Jak wyjaśniła, najważniejsze jest to, że maluch nie jest świadomy bólu, jaki zamierza mu zafundować kochająca mama: 

Andziaks przekłuła uszy rocznej córce

Reklama

Z tą różnicą, że szczepionki zabezpieczają przed ciężkimi i przeważnie śmiertelnymi chorobami, a przed czym zabezpieczą dziury w uszach u rocznego dziecka?

Portal mamotoja.pl wymienia, przed czym nie. Częstymi powikłaniami po przekłuciu uszu pistoletem, szczególnie w niezbyt sterylnych warunkach są: ropień, reakcja alergiczna, która może być odsunięta w czasie, migracja kolczyka, zapalenie ochrzęstnej małżowiny usznej oraz inne infekcje.

Oczywiście, istnieje także niebezpieczeństwo, że tak małe dziecko, machając rączkami, zahaczy o kolczyk i skaleczy się, a w najgorszym razie wyrwie kolczyk z ucha. Na szczęście youtuberce wszystkie te niebezpieczeństwa wynagrodził fakt, że przekłuła córce uszy w prestiżowym, jej zdaniem, miejscu i pochwaliła się tym na Instagramie. 

Szkoda tylko małej Charlotte, która zalała się łzami z bólu i być może rozczarowania, że ukochana mama pozwala ją krzywdzić. No ale czego się nie robi dla internetowej popularności…

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andziaks
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy