Reklama
Reklama

Andrzej Piaseczny w wizjach jasnowidza. Ktoś zdradzi od lat skrywany sekret?

Andrzej Piaseczny to znany i ceniony wokalista, o którym znów było głośno, gdy niedawno zdecydował się na coming out. Proroctwo jasnowidza Wojciecha Glanca przewiduje, że niedługo ujawniona zostanie także tożsamość partnera Piaska, ale nie będzie to decyzja samego artysty.


Andrzej Piaseczny — sławny i zakochany

Andrzej Piaseczny zdobył serca słuchaczy i słuchaczek już wiele lat temu. Jest od dawna uznaną gwiazdą i słynnym wokalistą, który sprawdził się w niejednym muzycznym gatunku, a wiele z jego przebojów weszło do historii polskiej muzyki popularnej. Ponownie głośno zrobiło się o nim w 2021 roku, ale z zupełnie innych powodów niż zawodowe.

Tym razem to jego życie prywatne stało się tematem numer jeden. Przez długi czas krążyły plotki na temat orientacji seksualnej piosenkarza, które okazały się prawdziwe: jest on homoseksualistą. Kultowy Piasek zdecydował się na coming out, a następnie ujawnił, że jest zakochany i od kilku lat szczęśliwie związany z partnerem. Unikają oni jednak medialnego szumu. Wokalista nawet tłumaczył się z takiej decyzji swoim fanom.

Reklama

Teraz Piaseczny pojawił się w wizji jasnowidza Wojciecha Glanca, który dla "Super Expressu" zrelacjonował, co zobaczył w przyszłości artysty. 

Co zobaczył w wizji Glanc?

Okazało się, że artysta nie tylko jest zakochany, co potwierdza wizja, ale wkrótce wszyscy zobaczymy na własne oczy partnera Piaska. Jedna rzecz przebija jednak z wizji Glaca — ujawnienie tożsamości partnera mediom nie będzie decyzją Andrzeja. 

"Czuję bardzo silną energię zakochania, więc ta miłość zdecydowanie jest. Andrzej Piaseczny nauczył się trzymać swoje życie prywatne poza kamerami i to w nim zostało do dziś. Niedawno część tego życia wyrwała się do mediów, ale był na to dobry czas. Uważam, że Piasek wciąż będzie się starał trzymać prywatę na wodzy, aczkolwiek ten związek, ten partner, wyjdzie na światło dzienne. Nie za jego sprawą, ale jednocześnie on sam temu nie zaprzeczy" - mówił Wojciech Glanc w rozmowie z "Super Expressem".

Kto w takim razie będzie stał za ujawnieniem ukochanego? Czy będzie to początek medialnej burzy lub skandalu? Tego nie wiemy, ale - jeśli wizje Glanca się potwierdzą - niedługo się przekonamy. 

"Są myśli namiętne — w twoich ja" - mógłby zapewne odpowiedzieć Wojciechowi Glancowi Piasek tekstem jednego ze swoich przebojów. Póki co jednak nie zdecydował się w ogóle komentować parapsychicznych rewelacji tabloidu.

Zobacz też:

Michał Bajor solidaryzuje się ze wściekłym "Piaskiem". Dramatyczny ciąg dalszy afery

"Piasek" jest wściekły! Opublikował specjalne oświadczenie dla fanów. "To jakiś żart"

Andrzej Piaseczny wspiera Światowy Dzień Walki z AIDS. "Mówmy o tym!"
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny | Wojciech Glanc
Reklama
Reklama
Reklama