Reklama
Reklama

Andrzej Piaseczny: Niewesoło w domu gwiazdora. Wraz z partnerem przeżyli dramatyczne chwile...

Andrzej Piaseczny ostatnich miesięcy nie zaliczy do najbardziej udanych i spokojnych. Jak donosi tygodnik "Rewia", w jego domu zrobiło się ostatnio bardzo nerwowo. Gwiazdor przeżył prawdziwe chwile grozy, bo ze zdrowiem jego ukochanej mamy znów nie było najlepiej. Ostatecznie 85-latka trafiła do szpitala...

Andrzej Piaseczny od kilku już dekad święci triumfy na polskim rynku muzycznym. Choć prawdziwy szał na "Piaska" przypadał głównie na lata 90., to i teraz wokalista nie narzeka na brak fanów czy zainteresowania mediów. 

W ostatnich latach głośno zrobiło się o nim także z powodu coming outu, którego Andrzej dokonał po pięćdziesiątce. Choć od lat plotkowano, że Piaseczny jest gejem, sam jednak nigdy wprost do tych rewelacji się nie odnosił. 

Otwarte mówienie o swojej orientacji seksualnej sprawiło jednak, że jego drogi z TVP, z którą współpracował chociażby przy programie "The Voice of Poland", zaczęły się rozchodzić. Czarę goryczy przelało nagranie z urodzin, które w sieci udostępnił Nergal. Andrzej - mówiąc delikatnie - dość niepochlebnie wypowiadał się o ówczesnym prezesie Jacku Kurskim. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Reklama

Na szczęście na brak nowych ofert pracy Andrzej długo nie narzekał. Polsat zaproponował mu bowiem posadę jurora w "Tańcu z gwiazdami". Z programem Piasek związany jest do teraz...

Andrzej Piaseczny opiekuje się chorą mamą

Nic więc dziwnego, że po tych wszystkich zawirowaniach u Andrzeja media plotkarskie na nowo zaczęły interesować się jego życiem prywatnym. Sam Piasek zmienił nieco podejście i zaprzestał tak skrzętnego ukrywania tej sfery. 

Zaprosił chociażby kamery programu "Uwaga" do swojego domu pod Kielcami, gdzie mieszka od wielu lat, bo - jak twierdzi - życie w stolicy po prostu go męczy. 

Wtedy też opowiedział, że opiekuje się schorowaną mamą, która wprowadziła się do jego willi. Jedynie o aktualnym partnerze wciąż nie chce za wiele mówić. 

"Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji" - wyznał w podkaście "Wprost przeciwnie".

Partner Piasecznego pomaga mu także w opiece nad mamą, bo praca Andrzeja wiąże się przecież z częstymi wyjazdami do Warszawy i inne zakątki Polski. 

Niestety, ostatnio Andrzej znów przeżył bardzo trudne chwile. Jego mama podupadła na zdrowiu i nie obyło się bez hospitalizacji. 

Mama Piasecznego trafiła do szpitala

"Andrzej Piaseczny po raz kolejny był przy niej, kiedy przechodziła poważną operację i troskliwie zajmuje się nią w czasie rekonwalescencji" - donosi "Rewia". 

Mama wróciła już do domu, gdzie dochodzi do siebie, a syn i "zięć" robią wszystko, by niczego jej nie brakowało. 

"Takiego syna pani Alicji Piasecznej można tylko pozazdrościć. (...) Jest bez granic oddany mamie i zawsze gotów jej pomagać" - czytamy w "Rewii". 

Zobacz też:

Michał Bajor solidaryzuje się ze wściekłym "Piaskiem". Dramatyczny ciąg dalszy afery

"Piasek" jest wściekły! Opublikował specjalne oświadczenie dla fanów. "To jakiś żart"

Andrzej Piaseczny wspiera Światowy Dzień Walki z AIDS. „Mówmy o tym!"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy