Reklama
Reklama

Andrzej Piaseczny komentuje słowa Kurdej-Szatan: "Za rozpoznawalną twarzą powinien iść pewien poziom dyplomacji"

Andrzej "Piasek" Piaseczny (50 l.) skomentował słowa Basi Kurdej-Szatan (36 l.), które wypowiedziała pod adresem Straży Granicznej. Gwiazdor broni koleżanki, ale ma pewne zastrzeżenia...

Andrzej "Piasek" Piaseczny (posłuchaj) niedawno udzielił wywiadu, który ukazał się na profilu "Województwo Opolskie" na Facebooku. W mediach społecznościowych artysta poruszył ważne i trudne tematy, odniósł się również do słów Basi Kurdej-Szatan. Artystka skomentował aferę zapoczątkowaną dość wulgarnym wpisem, w którym Kurdej-Szatan nie szczędziła gorzkich słów pod adresem Straży Granicznej. Ilość przekleństw i oskarżanie służb mundurowych wywołały ogromne oburzenie w sieci. 

Reklama

Wybryk celebrytki do dziś jest mocno komentowany w sieci, a artystka musiała ponieść konsekwencje i wyrzucono ją z obsady serialu "M jak miłość". W sprawie aktorki wypowiedzieli się już m.in.: Maja HyżyIda NowakowskaDagmara Kaźmierska. Teraz głos w sprawie zabrał Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny komentuje słowa Kurdej-Szatan: "Za rozpoznawalną twarzą powinien iść pewien poziom dyplomacji"

Andrzej Piaseczny w rozmowie z dziennikarzem opowiedział o tolerancji, opolskim amfiteatrze i historii muzyki. Wspomniał również o podziałach.

W dalszej części rozmowy artysta nawiązał do słów swojej koleżanki z branży, Basi Kurdej-Szatan, która w ostrym wpisie odniosła się do Straży Granicznej. "Piasek" wyznał, że rozpoznawalna osoba powinna być dyplomatyczna. Dodał również, że każdy ma prawo do emocji.

Zgadzacie się z jego słowami?

Zobaczcie również:

Mateusz Hładki broni Barbary Kurdej-Szatan! "Ludzie się gorzej w korkach wyzywają"

Andrzej Piaseczny o kryzysie na granicy. Wie, jak rozwiązać problem!

Anna Mucha w ciąży! Pokazała stare zdjęcie!


Odcinki "Tańca z gwiazdami" możesz obejrzeć na PolsatGo, kiedy tylko chcesz! SPRAWDŹ


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan | Andrzej Piaseczny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy