Reklama
Reklama

Andrzej Piaseczny i jego partner podjęli decyzję. Nie ma odwołania

Andrzej Piaseczny, mimo że ponad dwa lata temu dokonał coming outu, to do dzisiaj nie pokazał się ze swoim ukochanym publicznie. Wokalista jest skryty i nie chce ujawniać tożsamości swojego partnera. Nie oznacza to jednak, że go ukrywa.

Andrzej Piaseczny żyje na wsi z ukochanym

Andrzej Piaseczny nie mówi chętnie o życiu prywatnym. Wiadomo, że ze swoim partnerem mieszka na wsi. Panowie stronią od miejskiego zgiełku i publicznych wystąpień. Jednak tam, gdzie osiedli, żyją jak każda kochająca się para. Wokalista w jednej z rozmów z Pomponikiem ujawnił, jak zaczyna dzień z ukochanym.

Reklama

"Mieszkam na wsi od 20 lat. Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. [...] Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji" - przyznał Piasek. Wokalista i juror "Tańca z gwiazdami" zdradził też, że mają z ukochanym pewien rytuał. Każdy dzień rozpoczynają od przytulania

Uczestnik "Gogglebox" poznał partnera Piasecznego

Piosenkarz nie mówi, kim jest jego wybranek. Jednak jeden z uczestników programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", Mariusz Kozak, miał okazję poznać ukochanego wokalisty na koncercie w Kielcach. 

Jak wyjawił w rozmowie z Plotkiem, jedna rzecz bardzo go zaskoczyła w partnerze Piaska

"Był bardzo nieśmiały i mówił do mnie: proszę pana. Mówię: »kurde, nie mów do mnie per pan«" - zdradził Kozak.

Andrzej Piaseczny nie pojawi się z partnerem publicznie

Bohater Goggleboxa liczył, że kiedyś Piasek pokaże się ze swoim partnerem na ściance. Niestety tak się nie stanie. W rozmowie z "Repliką" Piasek przyznał, że mają z ukochanym pewną umowę - nie mają zamiaru upubliczniać swojej relacji.

"Jestem w szczęśliwym związku z moim partnerem od dobrych kilku lat. Specjalnie podkreślam te 'dobrych kilka lat, bo zawsze irytuje mnie, gdy słyszę, że związku gejowskie są nietrwałe. Nie chciałbym jednak mówić o tym, jak się poznaliśmy ani o moich wcześniejszych związkach. Nie mamy też w planach, by mój partner pokazywał się ze mną publicznie" - mówił Piasek.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy