Reklama
Reklama

Andrzej Grabowski poruszony wieściami z Krakowa. Niewesoło w domu jego byłej żony

Andrzej Grabowski od lat mieszka w Warszawie, ale wciąż emocjonalnie związany jest z ukochanym Krakowem, gdzie zaczynał swoją karierę. Mieszka tam też jego pierwsza żona i matka jego córek. W domu Anny Tomaszewskiej od kilku miesięcy nie jest jednak wesoło. Jej obecny partner satyryk Krzysztof Piasecki ma poważne problemy ze zdrowiem. Informacje te mocno zasmuciły także Grabowskiego, który chciałby jakoś pomóc Annie i jej partnerowi...

Andrzej Grabowski ma za sobą dwa małżeństwa, które zakończyły się dość burzliwie. Ostatnie z Anitą Kruszewską było szeroko komentowane w tabloidach, bo kobieta nie kryła ogromnego żalu do aktora. Sugerowała, że mąż ulotnił się, gdy ta zachorowała. Rozpisywano się też, że para toczy zaciekłą batalię o majątek.

"Nie ja podjęłam decyzję o zakończeniu małżeństwa. Kiedy mężczyzna choruje, kobieta staje na rzęsach, by mu pomóc, a w sytuacji odwrotnej mężczyźni nie dają rady" - żaliła się w "Na Żywo" Kruszewska. 

Reklama

Andrzej Grabowski: Wszystkie żony aktora

Dziś Grabowski nie chce wracać do tego okresu w życiu. Układa sobie życie u boku nowej partnerki. Ostatnio jednak myślami jest przy pierwszej żonie. Anna Tomaszewska to wciąż bardzo ważna kobieta w jego życiu, w końcu jest matką jego córek: Zuzanny i Katarzyny. 

Niestety, w domu kobiety w ostatnich miesiącach jest niewesoło. Tomaszewska po rozwodzie z Granowskim znalazła pocieszenie u boku satyryka Krzysztofa Piaseckiego. 

On też był po przejściach. Tragiczna śmierć syna przyczyniła się do rozpadu jego małżeństwa z żoną Jolantą. 

W najtrudniejszych chwilach mógł liczyć na wsparcie przyjaciółki domu, Anny TomaszewskiejByła żona Andrzeja Grabowskiego w końcu zamieszkała z Krzysztofem Piaseckim. Para stworzyła udany związek, a w zeszłym roku artysta w jednym z felietonów określił nawet ukochaną "swoją żoną".

Niestety, ostatnie miesiące nie były dla Krzysztofa i Anny najłatwiejsze. Wieści te mocno poruszyły także Andrzeja Grabowskiego, który do dziś jest wdzięczny satyrykowi, że zaopiekował się matką jego dzieci.

Krzysztof Piasecki poważnie chory

"W Krakowie spędził wiele lat i choć porzucił to miasto dla Warszawy, wciąż ma je głęboko w sercu. Ostatnio jednak spod Wawelu dotarły do Grabowskiego smutne wieści. Z poważną choroba walczy znany satyryk Krzysztof Piasecki. Przed rokiem miał wylew i do dziś zmaga się z jego skutkami" - donosi "Życie na Gorąco".

Faktycznie, Piasecki w wywiadzie dla Onetu przyznał, że nie jest najlepiej z jego zdrowiem i dlatego podjął decyzję o wycofaniu się z życia publicznego.

"Jak się ma tyle lat, co ja, to można oczekiwać, że się znienacka pojawią jakieś nieprzyjemności. Rok temu miałem wylew. To przyspieszyło moją decyzję o przejściu na emeryturę" - wyznał 73-letni satyryk. 

Piasecki nie ukrywał, że od kilku lat jego popularność gwałtownie spadła, a jego nazwisko przestało przyciągać tłumy. 

"Miałem już parę takich występów, że mówiłem do ściany. Po występie były huraganowe brawa, ale w trakcie ani śmieszka, nic, strasznie ciężko tak się występuje. Ja już jestem démodé, co tu dużo gadać, mój czas minął" - podsumował gorzko. 

Grabowski i nowa partnerka chcą pomóc Tomaszewskiej i Piaseckiemu

To oczywiście nie pozostało bez wpływu na sytuację finansową Piaseckiego i jego ukochanej. Pani Anna jest krakowską aktorką, ale gra głównie w teatrze. Tam też nie zarabia się kokosów. 

Jej były mąż bardzo się tym wszystkim przejął. Ich kontakty w ostatnich latach poprawiły się. Grabowski po rozstaniu z Kruszewską związał się bowiem z Aldoną Grochal, która jest "dobrą koleżanką Tomaszewskiej". 

Wspólnie chcieliby jakoś pomóc Annie i Krzysztofowi. Nie chcą jednak przesadnie się narzucać, ale była żona Andrzeja wie, że może na nich liczyć w każdej chwili. 

"Andrzej ze wzruszeniem patrzy, jak Anna zajmuje się Krzysztofem. To dla niego miara przywiązania i miłości" - mówi "Życiu na Gorąco" znajoma aktora. 

Zobacz też:

Andrzej Grabowski spędził urodziny u wdowy po Janie Nowickim! Ruszyły plotki

Andrzej Grabowski nie korzysta z sakramentów kościelnych. Zdradził prawdę!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Grabowski | Krzysztof Piasecki | Anna Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy