Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Andrzej Grabowski polubił nowego zięcia?! Nie powinien narzekać!

Andrzej Grabowski (66 l.) ma powody do zadowolenia. Jego córeczki są szczęśliwe, a ich mężowie są wymarzonym materiałem na zięciów!

Do końca udało jej się utrzymać to w tajemnicy! Wiedziała tylko rodzina i grono bliskich znajomych. Młodsza córka Andrzeja Grabowskiego - 27-letnia Katarzyna - w jeden z ostatnich weekendów zmieniła stan cywilny.

Reklama

Andrzej Grabowski oddał rękę swojej pociechy młodszemu koledze po fachu, aktorowi Teatru Powszechnego w Łodzi, równolatkowi Katarzyny - Damianowi Kulcowi.

Para zaręczyła się w zeszłym roku w USA. O ślubie, który odbył się w Krakowie, oboje poinformowali na swoich profilach instagramowych. Ona zamieściła romantyczne zdjęcie ich pocałunku i opatrzyła je komentarzem:

"Niespodzianka. Cześć mężu".

On zrewanżował się fotografią z kościoła, którą podpisał:

"Najważniejszy dzień w moim życiu i najważniejsza osoba w moim życiu!"

Andrzej Grabowski może mieć powody do dumy. Jak dotąd obu jego córkom dobrze wiedzie się w życiu prywatnym. Starsza, Zuzanna, też wyszła za mąż za aktora - Pawła Domagałę.

6 lat temu urodziła pierwszą wnuczkę pana Andrzeja, Hanię, na punkcie której aktor całkowicie zwariował. Kilka tygodni temu okazało się, że Zuzanna i Paweł będą mięli drugie dziecko.

Podobno jeśli urodzi się chłopiec, dostanie na imię Andrzej. Ślub Katarzyny był kolejnym radosnym wydarzeniem. Aktor bardzo się cieszy szczęściem córek i podobno zawsze powtarza, że jego dziewczyny mają nosa do porządnych mężczyzn.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Grabowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje