Reklama

Reklama

Reklama

Andrzej Grabowski odniósł się do plotek o rozwodzie!

Andrzej Grabowski (64 l.) w rozmowie z "Twoim Imperium" odniósł się do plotek o kryzysie w jego małżeństwie. Wygląda na to, że rzeczywiście jest źle!

Aktor i młodsza od niego o 18 lat charakteryzatorka poznali się pod koniec 2007 roku na planie serialu "Tylko miłość" - Grabowski rozwodził się wówczas ze swoją pierwszą żoną, aktorką Anną Tomaszewską. Rozwód przypieczętowano w 2008 roku. Rok później Andrzej i Anita byli już małżeństwem.

W ubiegłym tygodniu Andrzej Grabowski spotkał się z prawnikiem obecnej żony, Anity Kruszewskiej, w celu ustalenia szczegółów rozwodu. 

Jak dowiedzieli się nieoficjalnie dziennikarze "Twojego Imperium", małżeństwo jurora w telewizyjnym show "Taniec z gwiazdami" i gwiazdora serialu "Świat według Kiepskich" od pół roku istnieje tylko na papierze. 

Reklama

Andrzej Grabowski wyprowadził się z warszawskiego mieszkania do domu pod Grodziskiem Mazowieckim, który wraz z żoną budowali przez całe małżeństwo i który miał być dla nich azylem na starość.

Anita Kruszewska została sama z poważnymi problemami zdrowotnymi i dramatyczną sytuacją finansową. Jest bowiem po dwóch udarach i nie ma stałej pracy. Przez lata zajmowała się charakteryzacją, później skupiła się karierze męża. Teraz nikt jej nie zatrudnia na stałe, bo ma kłopoty ze wzrokiem (pracuje na zlecenie i tylko wtedy, gdy oczy nie płatają jej figli). 

Żona aktora ma na utrzymaniu 19-letnią córkę Katarzynę (starsza, 26-letnia Magda, już się usamodzielniła). Co się stało, że tych dwoje, jakby stworzonych dla siebie ludzi, nagle przestało się rozumieć? 

Być może mężczyzna nie udźwignął ciężaru choroby żony. Rozwód raczej jest nieunikniony.

- Nie będę zaprzeczać, ale też nie chcę o tym rozmawiać - powiedział nam Andrzej Grabowski.

Twoje Imperium

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy