Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Andrzej Duda i Agata Duda na zdjęciu z dziecięcych lat

Kancelaria Prezydenta opublikowała zdjęcie głowy państwa na Twitterze. Widzimy na nim Andrzeja Dudę jako... malucha! Niecodzienny widok.

Pewnie wiele osób zastanawia się, jak wyglądał Prezydent Polski Andrzej Duda i jego małżonka w dzieciństwie. Możemy rozwiać wszelkie wątpliwości, bo zdjęcie pary prezydenckiej jako dzieci pojawiło się na oficjalnej stronie Kancelarii  Prezydenta już w 2016 roku. Jak wyglądali?

Andrzej Duda i Agata Duda w dzieciństwie

Fotografia Andrzeja Dudy i Agaty Dudy oczywiście w błyskawicznym tempie stała się wiralem w sieci. Choć zdjęcie zostało opublikowane pięć lat temu (również w Dzień Dziecka), to i dziś jest wspominane. W końcu to rzadki widok - głowa państwa jako mały chłopiec.

Reklama

Jednak to zdjęcie Andrzej Dudy niż jego małżonki zdecydowanie bardziej przykuło uwagę. Czemu? Na zamieszczonej fotografii prezydent trzyma w ręku zestaw klocków LEGO. Warto dodać, że choć ta zabawka dziś bije rekordy popularności, w latach 70. była luksusem. Niewiele rodzin mogło sobie pozwolić na ich zakup - dostępne były tylko w sklepach PEWEX.

Taki rodzaj zabawki z pewnością świadczy o wysokim statusie rodziny Andrzej Dudy. Czyby Prezydent Polski był trochę rozpieszczany przez rodziców? Możemy tylko przypuszczać.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Duda | Agata Kornauser-Duda | Agata i Andrzej Duda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje