Reklama
Reklama

Andrzej Chyra zdradził, jak wyglądała jego walka z alkoholizmem. Przeszedł przez piekło!

Andrzej Chyra (58 l.) to jeden z najbardziej znanych aktorów w Polsce. Gwiazdor od wielu lat gra u najlepszych reżyserów w kraju. Niestety, Polakom znany jest nie tylko ze świetnych ról, ale również z tego, że od lat był uzależniony od alkoholu. W najnowszym wywiadzie postanowił opowiedzieć o swoim problemie.

Andrzej Chyra opowiedział o walce z chorobą alkoholową

Andrzej Chyra oraz jego partnerka Paulina Jaroszewicz doczekali się syna. Aktor nie raz przyznawał, że to właśnie dziecko "wyrwało" go ze szponów nałogu. Właśnie powtórzył ten sentyment:

"Kiedy cokolwiek się spożywa w za dużych ilościach, to tracimy ostrość widzenia. Nie jesteśmy w stanie w pełni obserwować życia, ponieważ umysł jest pijany. Odzyskałem władzę nad swoim rozumem" - powiedział Chyra w programie "Kulisy sławy".

Zobacz też: Andrzej Chyra w końcu się ustatkował? To przykładny tata!

Reklama

58-latek wyznał, że od kiedy jest ojcem, bardzo się zmienił. Pojawiły się u niego emocje, których nigdy wcześniej nie doświadczył. Chyra czuje, iż ojcostwo w późnym wieku zadziałało na niego jak eliksir młodości.

"Ojcostwo to stan odmienny, kiedy nagle pojawiają się emocje i wyzwania, których wcześniej nie było. To też oddanie i ofiarność, ale i paliwo. Może jest to też taki trochę eliksir młodości" - mówił w programie aktor.

Do programu została zaproszona również mama Andrzeja Chyry, dla której problemy alkoholowe syna były bardzo bolesne.

"Dla nas to było duże przeżycie, że wpadł w ten nałóg. Na szczęście się pozbierał" - mówiła kobieta.

Andrzej Chyra zagrał w gorących scenach z Magdaleną Cielecką

Andrzej Chyra oraz Magdalena Cielecka przed laty uchodzili za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Chociaż byli kochankowie, od dekady nie są już razem, to twórcy serialu "Dziewczyna i kosmonauta" postanowili wykorzystać ich byłą bliską relację.

Bartosz Gelner, który jest aktualnym ukochanym Cieleckiej, postanowił wypowiedzieć się na temat pikantnych scen w serialu. W rozmowie z Pudelkiem skomentował je dość wymijająco.

"Nie widziałem. Nie miałem czasu obejrzeć, bardzo przepraszam, ale domyślam się, że jest świetna, najlepsza..." - przyznał Bartosz.

Andrzej Chyra - przestał pić dla syna

Andrzej Chyra mówił o swoim uzależnieniu w przeszłości. Parę lat temu był gościem w programie "Agata się kręci", gdzie po raz pierwszy wyznał, że jednym z powodów, dla których porzucił alkohol, był jego syn Tadeusz. Aktor przyznał również, iż nie chce, by pociecha kojarzyła go głównie z alkoholem.

"Miałem moment dosyć długiego romansu z alkoholem. Nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo mi wykrzywił świat. Pomyślałem, że nie chcę, by mój syn mnie kojarzył z alkoholem. Poczułem też, że moja kondycja siada. (...) Rozjaśniła mi się głowa, jestem w stanie formułować zdania nawet wielokrotnie złożone i emocjonalnie się lepiej czuję" - mówił Chyra.

Zobacz też:

Zasłynął z imprezowego stylu życia i miłosnych podbojów. Teraz jest szczęśliwym ojcem

Andrzej Chyra będzie sprzątał mieszkania! Haczyk? Musisz mieć gruby portfel!

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra zagrają razem w filmie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Chyra | Magdalena Cielecka | Bartosz Gelner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama