Reklama
Reklama

Amerykański raper zmarł w wieku 37 lat. Zastrzelił go brat

Media obiegły zaskakujące doniesienia o znanym w Stanach Zjednoczonych raperze. 37-letni Archie Eversole został postrzelony przez swojego brat i zmarł. Policja zatrzymała mężczyznę i postawiła mu zarzut morderstwa. Dlaczego dopuścił się takiego czynu?

Archie Eversole to muzyk i raper znany głównie w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna w 2002 roku wylansował przebój "We Ready", który przez długi czas utrzymywał się na listach przebojów. Ten utwór często był wykorzystywany podczas wydarzeń sportowych w USA.

Od tego czasu słuch o mężczyźnie nieco zaginął, ale ostatnio media obiegła smutna informacja o jego śmierci. 

Policji hrabstwa DeKalb podała, że mężczyzna został postrzelony 25 marca na stacji benzynowej Golf Vista Circle. Pomimo szybkiej reakcji służb ratunkowych i przewiezienia do szpitala, raper zmarł.

Reklama

Media donoszą, że morderstwa dokonał brat Archiego!

Archie Eversole nie żyje. Zmarł w wieku 37 lat

Zagraniczne portale donoszą, że 37-latek zmarł w szpitalu 3 kwietnia. Muzyk po strzelaninie odniósł wiele obrażeń i lekarzom nie udało się uratować jego życia. 

Po tym wydarzeniu zatrzymano jego brata Alexandra Krausa pod zarzutem napaści. Jednak po śmierci Eversole’a zmieniono to na zarzut morderstwa. Na ten moment nie wiadomo, dlaczego dopuścił się takiego czynu.

Inni muzycy pożegnali Archiego w mediach społecznościowych, o wyruszający wpis pokusił się gwiazdor amerykańskiego futbolu Robert Griffin III.

Również dziennikarz sportowy, Brandon Caldwell, wspomniał o zmarłym raperze. Mężczyzna podkreślił, że Eversol stworzył piosenkę i hymn, która przetrwa na wieki.

Archie Eversole - kim był?

Archie Eversole urodził się 26 lipca 1984 roku. Jego rodzice pracowali w wojsku. Karierę rozpoczął w wieku 17 lat. Jego utwór "We Ready" zyskał dużą popularność w świecie sportu i znalazł się w materiałach promocyjnych National Football League.

Raper zmarł 3 kwietnia 2022 roku w szpitalu.

Zobaczcie również:

Agnieszka Mazurek nie żyje. Prokuratura wszczęła śledztwo. Szokujące okoliczności zgonu

Rihanna i ASAP Rocky rozstali się!? "Przyłapała go na zdradzie". To nie tak miała się skończyć ich historia

Chris Rock zasugerował, że po ciosie Willa Smitha na pewien czas stracił słuch

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy