Reklama

Reklama

Reklama

Amber Heard wyleciała z "Aquamana 2". Procesowy "smrodek" odstraszył producentów

Amber Heard (35 l.) traci grunt pod nogami. Aktorka znana z produkcji „Aquaman” nie wystąpi w kontynuacji filmu. Decyzje już zapadły. Takie są konsekwencje wyroku sądu w procesie o zniesławienie!

Amber Heard może pożegnać się z rolą w filmie "Aquamen 2"

Konsekwencje procesu o zniesławienie przeciwko Amber Heard są zadziwiająco szybkie. Specjalista z branży filmowej donosi, że odbyło się już nadzwyczajne spotkanie twórców filmu w sprawie całkowitego usunięcia aktorki z nadchodzącego filmu "Aquaman", który obecnie ma się nazywać "Aquaman i stracone królestwo" (org. "Aquamen and The Lost Kingdom").

Dziennikarz TheGWW.com, TC Walsh, jako pierwszy poinformował, że spotkanie omawiające sytuację Amber Heard się odbyło.

Reklama

Decyzja nie powinna nikogo dziwić. Los kariery Amber Heard był niepewny już w trakcie procesu. Biorąc pod uwagę fakt, że to Depp miał po swojej stronie opinię publiczność, nie zaskakuje strach produkcji przed zatrudnianiem i promowaniem Amber Heard. Podczas procesu szef DC Films zeznał, że jej rola Amber ma zostać zmniejszona. Powodem miał być brak chemii między aktorką, a głównym bohaterem granym przez Jasona Mamoę.

Amber Heard reaguje na posunięcia DC Films

Amber Heard zapewne pluje sobie w brodę po tym jednym, niefortunnym artykule, który sprawił, że stanęła przed sadem i usłyszała wyrok sądu, który uznał ją winną zniesławienia byłego męża Johnny’ego Deppa. Konsekwencje tego czynu są dużo dotkliwsze niż można byłoby się spodziewać. Kobieta nie tylko musi zapłacić Deppowi 10,3 mln dolarów, ale również stopniowo traci swoją pozycję w branży filmowej. Sceny z jej udziałem były konsekwentnie usuwane już od zeszłego tygodnia. Kobieta nie omieszkała tego wówczas skomentować.

Twórcy filmu nie mieli sobie nic do zarzucenia, a swoje działania zwalali na karb podpisanego z Heard kontraktu, który określał wielkość jej roli. Nie powinno jej zatem dziwić, że jej wątek stał się ledwie zauważalny w "Aquamanie 2".

Teraz Amber może pożegnać się nawet z tymi nielicznymi scenami, które zagrała. Jej postać ma zostać usunięta z filmu. Wielu internautów spekuluje, że kobieta zostanie uśmiercona podczas porodu.

Chociaż Heard ma się fatalnie, tak Depp przeżywa swój renesans. W mediach nie brakuje plotek, jakoby został obsadzony w roli w "Beetlejuice 2", gdzie miałby zagrać u boku największych sław Hollywoodu m. in. Michaela Keatona i Winony Ryder.

Zobacz też:

Amber Heard miesza w wynajętym domu. Płaci za niego aż 22,5 tys. dolarów miesięcznie? Luksus ma swoją cenę!

Proces Depp vs. Heard. Odcięty palec, wypróżnienie w łóżku i gwałt butelką. Co ujawnił proces dekady?

Pierwsze oficjalne zdjęcie córeczki Meghan Markle i księcia Harrego obiegło sieć. "Cały tata"

Miedwiediew grozi: Zrobię wszystko, aby zniknęli

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy