Reklama
Reklama

Ałła Pugaczowa uciekła z Rosji? Pojawiły się nowe informacje

Ałła Pugaczowa (72 l.) odniosła się na Instagramie do informacji o swojej rzekomej ucieczce z Rosji. Diwa nagrała wiadomość wideo, w której zapewniła, że nawet nie myślała o opuszczeniu ojczyzny. Aktualnie przebywa na planowanych wcześniej wakacjach.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że diwa Ałła Pugaczowa uciekła z Rosji. Powodem miał być wpis męża artystki, Maskima Gałkina, w którym potępił działania Władimira Putina i agresję na Ukrainę. W konsekwencji stracił kontrakty reklamowe w telewizji. Oboje mieli opuścić ojczyznę i nie wracać.

Pugaczowa podobno zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z samolotu i napisała: "Piekielnie boję się latania, ale jeszcze bardziej boję się nowego Hitlera z Leningradu. Żegnajcie, wyjeżdżam...". Jednak nikt nie potwierdził, czy jest ono prawdziwe, a na jej profilach nie można go znaleźć.

Reklama

Rosyjski dziennik Prawda informował, że Pugaczowa to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na ucieczkę i otwarcie potępił jej zachowanie. Podobno widziano ją na lotnisku Wnukowo 3, razem z rodziną miała opuścić Rosję prywatnym odrzutowcem. 

Ałła Pugaczowa komentuje doniesienia o ucieczce

Teraz jednak okazuje się, że informacje o jej ucieczce były nieprawdziwe. Ałła Pugaczowa rzeczywiście wyjechała z Rosji, ale wraz z mężem i dziećmi udała się na planowane wakacje do Izraela, tak donoszą rosyjskie media. Tam wynajęła trzypiętrowy dom w Cezarei nad Morzem Śródziemnym. 

W mediach społecznościowych opublikowała wideo, na którym mówi: "Wakacje, ferie i leczenie nie są uważane za emigrację! Wrócę!". Diwa jednak nie wyznała, gdzie dokładnie przebywa. Być może ze strachu o swoje życie. W Rosji ma wielu wrogów, jednym z nich jest kaznodzieja Andriej Tkaczow, który otwarcie popiera agresję na Ukrainę.

***

Zobacz także:

Krawczyk Junior zdradził rodzinne sekrety! "U mnie kochać, to równocześnie bać się"

Matka Górniak w coraz gorszym stanie. Diwa obojętna

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz pomoc Ukrainie? Podpowiadamy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ałła Pugaczowa | Władimir Putin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy