Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Alicja i Colin rozstali się?

Według doniesień zagranicznych mediów, Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell nie są już razem.

"Ala zrozumiała, że on nigdy jej nie poślubi" - mówi magazynowi "Star" osoba z otoczenia pary. "Mimo że Colin troszczy się o nią i o dziecko, chce być wolny" - dodaje.

Reklama

Aktor widziany był ostatnio w nowojorskim klubie Bungalow 8 w towarzystwie innej kobiety, brytyjskiej modelki Agyness Deyn. Para podobno świetnie się razem bawiła.

Alicja i Colin poznali się w 2008 roku na planie filmu "Ondine". W październiku 2009 na świat przyszedł ich syn, Henry Tadeusz.

"W czasie zdjęć byliśmy tylko przyjaciółmi. Spędzaliśmy razem sporo czasu. Głęboka intymność, zaufanie i miłość, którą włożyliśmy w naszych bohaterów, sprawiła, że poddałem się. Pewnego dnia nasz syn, Henry, będzie mógł obejrzeć ten film i dowiedzieć się, gdzie, i jak poznali się jego rodzice. Mam tylko nadzieję, że nie wyda mu się to idiotyczne" - tak Farrell mówił o początkach znajomości z polską aktorką.

Na temat związku Alicji i Colina w styczniu tego roku wypowiedział się jeden z członków rodziny Bachledów: "To nie jest człowiek, który dąży do stabilizacji i szuka sobie spokojnego miejsca. Nie spodziewam się, że poślubi Alicję i żal mi jej, bo to, co tutaj mówią o jej karierze, mogłoby ją zranić" - stwierdził na łamach "Rewii".

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś | Colin Farrell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje