Reklama
Reklama

Alicja Bachleda-Curuś wraca do Polski!?

Alicja Bachleda-Curuś (38 l.) długo czekała na ten moment. Aktorka postanowiła zrobić sobie przerwę od Stanów Zjednoczonych i wrócić do Polski aż na trzy tygodnie! Na wakacje do dziadków przyjedzie także jej synek Henryk Tadeusz (11 l.).

Tygodnik "Świat i Ludzie" donosi, że Alicja Bachleda-Curuś zatęskniła za ojczyzna i rodzicami, więc tegoroczne lato spędzi w Polsce. Ku wielkiemu zadowoleniu rodziców, aktorka przylatuje z synem aż na trzy tygodnie! Mama Lidia i tata Tadeusz nie mogę się już doczekać, aż zobaczą córkę.

Alicja wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że jest bardzo związana z rodzicami i czuje silną więź z Polską i bliskimi. Mimo że w Stanach Zjednoczonych mieszka już 18 lat to chętnie wraca do ojczyzny.

Tutaj również ma pracę, bowiem polscy producenci chętnie angażują ją do swoich produkcji.

Mama Alicji wolałaby, żeby córka mieszkała w Polsce, jednak doskonale zdaje sobie sprawę, że to Los Angeles jest jej miejscem na ziemi.

Reklama

Kto wie, może jeszcze nadejdzie ten dzień, w którym Alicja postanowi wrócić do Polski. Ma już swoje mieszkanie w Krakowie. Gwiazda nie chce odcinać się od polskich korzeni i ponoć szuka nawet domu w górach...

Zaraz startuje Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy