Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Alicja Bachleda-Curuś: rodzina naciska, by wreszcie wyszła za mąż?

Alicja Bachleda-Curuś (32 l.) wcale nie spieszy się przed ołtarz, choć wie, że rodzina chętnie pobawiłaby się na jej weselu. Wszyscy nie mogą doczekać się momentu, aż aktorka oznajmi, że się zakochała i wkrótce wyjdzie za mąż.

O tej rodzinie mówi się, że to góralska arystokracja. Cieszy się wielkim poważaniem pod Tatrami od ponad czterech stuleci! Są rodem potężnym, wpływowym, ale nade wszystko przywiązanym do tradycji - góralskiej i katolickiej. Pamiętamy, jak w 1997 roku podczas pielgrzymki Jana Pawła II Adam Bachleda-Curuś, wtedy burmistrz Zakopanego, składał pod Wielką Krokwią w imieniu wszystkich górali hołd naszemu papieżowi. Szczerze, prosto z serca. Bo co w głowie, to na języku.

Reklama

Wiadomo, jaki u górali jest szacunek do rodziny. Jest święta! Nie toleruje się zdrady, rozwiązłości, rozwodów. Mąż i żona mają się kochać, zgodnie pracować, by w ich domu niczego nie brakowało i razem wychowywać dzieci. Najlepiej, żeby było ich dużo. I wtedy rodzina jest silna, zdolna oprzeć się wszelkim przeciwnościom.

Zasady te są proste i piękne. Ale jednak z wcielaniem ich w życie nawet góralom idzie coraz oporniej. Przykład pierwszy z brzegu: Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.). Góral najprawdziwszy z krwi i kości, pięknie śpiewa, pięknie mówi, zwłaszcza o miłości do swojej kilkumiesięcznej córeczki Tosi, ale do żeniaczki z Pauliną Krupińską (28 l.) mu się nie spieszy.

Nie lepiej rzecz się ma z Alicją Bachledą-Curuś. Już od kilku lat jest mamą, ale na ślubnym kobiercu nie stanęła. Poza tym od dawna nie mieszka z ojcem swego synka. Co muszą myśleć sobie jej rodzice, Lidia i Tadeusz? 

Wiadomo, że świat się zmienia, że nic nie jest dziś takie jak kiedyś, ale oni chcieliby oglądać już wnuki...

Alicja zawsze mogła na nich liczyć. Zawsze też miała wszystko, o czym tylko mogła sobie zamarzyć. Jej tata, wiceminister i główny geolog kraju, latami przebywał razem z rodziną na placówkach dyplomatycznych. Wraz z żoną zadbali o staranne wykształcenie córki i syna, o to, by mówili w kilku językach obcych. 

Alicja od najmłodszych lat marzyła o karierze aktorskiej. Wyjątkowa uroda tylko jej to ułatwiła. Najpierw zagrała w Panu Tadeuszu Andrzeja Wajdy. Potem pojawiała się w meksykańskich i niemieckich produkcjach, by na koniec trafić do Hollywood. Dostała rolę u boku irlandzkiego aktora Colina Farrella (39 l.). I wtedy wszystko się posypało. Czytaj dalej na następnej stronie

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje