Reklama
Reklama

Alicja Bachleda-Curuś pokazuje długie nogi. "Polski skarb narodowy w USA"

Alicja Bachleda-Curuś (38 l.) bardzo chętnie publikuje posty na swoim instagramowym koncie. Aktorka udostępniła niedawno zdjęcia z sesji zdjęciowej, które wykonała dla jednego z polskich magazynów. Na fotografii zaprezentowała nienaganną figurę.

Alicja Bachleda-Curuś jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często publikuje tam nowe zdjęcia. Niedawno postanowiła pochwalić się efektami jednej z sesji zdjęciowych, w której brała udział jakiś czas temu. Fani aktorki byli zachwyceni jej sylwetką.

Alicja Bachleda-Curuś chwali się smukłą sylwetką.

Alicja Bachleda-Curuś od lat jest obecna w polskim show-biznesie. Co jakiś czas przylatuje do Polski z USA i bierze udział w rodzimych produkcjach filmowych. Niedawno na instagramowym koncie 38-latki pojawiła się fotografia w jeansowych szortach, luźnej koszuli oraz obcasach.

Reklama

Gwiazda na fotografii zaprezentowała fanom nienaganną sylwetkę. Długie i smukłe nogi aktorki zachwyciły jej obserwatorów.

Alicja Bachleda-Curuś - kariera

Alicja Bachleda-Curuś urodziła się 12 maja 1983 roku w Tampico. Przez kilka miesięcy wychowywała się w Meksyku, gdzie pracował jej ojciec. Ma starszego brata, który jest pilotem. Chodziła do Szkoły Podstawowej im. Piotra Michałowskiego i ukończyła krakowskie V LO. Ukończyła Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku.

Karierę filmową rozpoczęła rolą Zosi w "Panu Tadeuszu" Andrzeja Wajdy. W Niemczech grała role w filmach młodzieżowych: "Z miłością nie wygrasz", "Letnia burza", "Krew templariuszy". W 2009 roku u boku Colina Farrella zagrała główną rolę w "Ondine" Neila Jordana.

W 2016 zagrała w polskim filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", wcielając się w rolę Basi. Brała udział także w trzeciej części filmu "Pitbull" pt. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", gdzie wcieliła się w rolę "Drabiny".

W 2022 zagrała rolę Basi w filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", będącym kontynuacją filmu sprzed sześciu lat.

Zobacz też:

Ewa Krawczyk kupiła apartament za prawie pół miliona. Tymczasem sytuacja syna zmarłego artysty jest dramatyczna. "Apeluję do ludzi dobrej woli..."

Hanna Lis zachorowała na covid. Miała nietypowe objawy. "To świństwo uderza w najbardziej czułe punkty naszego ciała"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy