Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Alicja Bachleda-Curuś na spacerze z synem. Aktorka pochwaliła się wspólnymi zdjęciami

Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) niechętnie dzieli się prywatnością w internecie. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek...

Aktorka, która od lat mieszka w USA, opublikowała na Instagramie trzy zdjęcia relacjonujące ostatni wspólny spacer z synem.

Reklama

Alicja uchwyciła bajeczną okolicę Malibu i moment, w którym syn zdobywa się na mały, choć znaczący gest:

"Kiedy syn daje ci kwiaty. Nie ma nic lepszego" - napisała aktorka.

Henry Tadeusz w tym roku skończy 10 lat! Choć jego znani rodzice dbają, by miał normalne dzieciństwo, coraz częściej jego zdjęcia można zobaczyć w mediach. Ostatnio aktor Colin Farrell zabrał syna na wywiad, fotografując się z nim pod budynkiem telewizji. Wypowiedział się także na jego temat w jednym z ostatnich wywiadów:

"Mam dwóch pięknych, skomplikowanych, mądrych chłopców. Oni są fantastyczni, więc jedyne, co muszę robić przez większość czasu, to nie przeszkadzać im. Ja tak naprawdę nie wiem, jak to zrobić, jak być rodzicem, jak być dobrym ojcem. Rozglądam się dookoła i widzę przykłady, jakim myślę, że chciałbym być i przykłady tego, jakim nie chcę być, ale to jest metoda prób i błędów" - stwierdził.

"W życiu jest wiele bólu i jako rodzic jest się wobec tego bezsilnym. Nie da się ochronić dzieci, nawet nie powinno się tego robić zawsze. I trudno zdecydować, przed czym powinniśmy je chronić, a przed czym nie. (...) Trudne to całe rodzicielstwo" - dodał.

***


Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje