Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat: to prawdziwy sprawdzian dla ich związku!

Alicja Bachleda Curuś (34 l.) i Marcin Gortat (33 l.) nadal są w siebie wpatrzeni jak w obrazek, ale niestety czeka ich długa rozłąka. Czy zakochani dadzą radę pokonać dzielące ich kilometry?

Przez całe lato byli niemalże nierozłączni. Niestety, wakacyjne miesiące już dawno dobiegły końca i zakochani w sobie Ala i Marcin muszą wrócić do szarej codzienności. Problem w tym, że z powrotem do pracy łączy się wyjazd aktorki do Los Angeles, a koszykarza do Waszyngtonu.

Reklama

To właśnie w tych miastach na co dzień mieszkają osobno. Związek na odległość jest sporym wyzwaniem, a 3,5 tysiąca kilometrów to niemały dystans. Tyle właśnie dzieli Los Angeles i Waszyngton.

"Ala od lat mieszka w Hollywood, bo ciągle ma nadzieję, że jej kariera aktorska w końcu nabierze tempa. Poza tym jej syn Henry chodzi w Los do prestiżowej szkoły Campbell Hall School. Alicja nie wyobraża sobie, żeby teraz fundować mu przeprowadzkę" - zdradza w rozmowie z tabloidem "Fakt Gwiazdy" znajomy pary.

Nie widać też możliwości na przeprowadzkę Gortata do Alicji. Wszystko przez kontrakt, jaki podpisał trzy lata temu. Mówi on, że do 2019 roku Marcin jest zawodnikiem Washington Wizards i to właśnie w Waszyngtonie powinien mieszkać.

"Marcin jest teraz w trakcie sezonu meczowego, który potrwa aż do maja. Przez ten czas jeździ z drużyną po całej Ameryce. Gra bez przerwy, co dwa dni. Ala robi co może, by chociaż na chwilę spotykać się z Marcinem. Ostatnio, kiedy grał mecz w Los Angeles, kibicowała mu na trybunach, a potem spędzili wspólnie wieczór" - dodaje informator gazety.

Następną okazję do spotkania para będzie miała dopiero w grudniu, kiedy sportowiec znów będzie grał w mieście Alicji.

Taka rozłąka i rzadkie okazje do spotkań są prawdziwym testem dla ich uczucia. Czy para zda ten egzamin? To pokaże czas. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś | Marcin Gortat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje