Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Alicia Keys wynajęła dźwig do przeprowadzki!

Życie gwiazdy bywa niezwykle "ciężkie". Ostatnio przekonała się o tym ta słynna czarnoskóra piosenkarka...

Keys (31 l.) sprzedała właśnie swój nowojorski apartament za ponad 15 milionów dolarów. Artystka wraz ze swoim mężem Swizzem Beatz (35 l.) przeprowadzają się do New Jersey, aby ich synek dorastał w spokojniejszych warunkach.

Reklama

Niestety, jak to bywa w czasie przeprowadzek pojawił się pewien kłopot. Gwiazda w swoim luksusowym apartamencie uzbierała tyle rzeczy, a przede wszystkim ubrań, że najzwyczajniej w świecie nie ma się "jak zabrać".

Nie będzie przecież jak przeciętny nowojorczyk biegać tam i z powrotem nosząc kolejne walizki. Piosenkarka wpadła więc na świetny pomysł, że wynajmie... dźwig, aby szybko i sprawnie wszystko przetransportować.

Dniówka pracy takiej maszyny budowlanej kosztować będzie ją ponad tysiąc dolarów, ale co to dla Keys, która właśnie opchnęła penthouse za 15 milionów. Poza tym niebawem rusza w światową trasę koncertową, na której też zapewne nieźle się obłowi.

Dr Pomponik już drży na samą myśl o kolejnej przeprowadzce piosenkarki, której do tego czasu na pewno przybędzie jeszcze parę ciuszków. 

Dowiedz się więcej na temat: Alicia Keys | przeprowadzka | pieniądze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje