Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aleksandra Kwaśniewska w nowej odsłonie. Schudła!

Aleksandra Kwaśniewska (37 l.) od dawna ma kłopot z utrzymaniem wagi. Powodem takiego stanu rzeczy mogą być m.in. geny oraz zamiłowanie do słodyczy. Wygląda jednak na to, że Ola okiełznała słabości, bowiem w jej wyglądzie zaszły zmiany! Wreszcie stało się - udało się zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów.

Ola Kwaśniewska przemianę materii odziedziczyła raczej po ojcu niż po matce. Podobnie jak jej tata tyje i chudnie na przemian. Do tego dochodzi niemożliwa do przezwyciężenia słabość do słodyczy... 

Reklama

"Nie radzę sobie z tym, żeby nie jeść słodyczy. Jestem totalnie słodyczolubna, jest to mój największy grzech, jeśli chodzi o jedzenie. Jak jestem w restauracji, nie ma takiej możliwości, żebym nie wzięła deseru i żeby to był lekki deser. Zatem wybieram creme brulée, truskawki zapiekane pod koglem-moglem. Kocham wszystkie kremy! - wyznała w rozmowie z telewizją ATV. 

Ola rzadko bywa na salonach, ale od czasu do czasu robi wyjątki. Podczas jej wcześniejszych wyjść trudno było nie zauważyć, że nieco się zaokrągliła. Jednak teraz sporo się zmieniło. Na najnowszych zdjęciach możemy podziwiać szczuplejszą sylwetkę Kwaśniewskiej. Starania w końcu przyniosły efekt.

Porównajcie fotki!

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Kwaśniewska Ola

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje