Reklama
Reklama

Alec Baldwin znalazł się w szpitalu. Konieczna była operacja

Alec Baldwin (65 l.) nie miał ostatni dobrej passy. Dopiero w ubiegłym miesiącu został oczyszczony z zarzutów po tragicznym zajściu na planie filmu "Rust". A teraz z kolei znalazł się w szpitalu. Hollywoodzki aktor musiał przejść operację biodra.

Alec Baldwin: zdarzenie na planie filmu "Rust"

Nazwisko Aleca Baldwina przez ostatni rok nie schodziło z nagłówków gazet. Wszystko przez tragiczny incydent, do jakiego doszło na planie filmu z jego udziałem. Przypomnijmy, że w październiku 2021 roku podczas zdjęć do westernu "Rust" doszło do tragicznego w skutkach incydentu. 

Alec Baldwin ma problemy zdrowotne

Wszyscy myśleli, że najgorsze chwile Alec Baldwin ma za sobą. Okazuje się, że aktora dopadły kłopoty zdrowotne. Hilaria Baldwin, żona gwiazdora, z którą ma on siedmioro dzieci, poinformowała na swoim Instagramie, że Alec musiał przejść operację. Do swojego wpisu dodała zdjęcie męża ze szpitalnego łóżka. 

Reklama

"Alec dostał dziś nowe biodro... to było potrzebne od dawna" - napisała, żona aktora, Hilaria.

W dalszej części wpisu żona hollywoodzkiego gwiazdora dziękowała lekarzom i pielęgniarkom, zajmującym się Baldwinem. Zwróciła się też do męża:

"Tak bardzo chcę, żebyś zostawił za sobą ten bardzo intensywny rozdział, dotyczący chronicznego bólu i poprawił jakość swojego życia".

Pracowity miesiąc dla Baldwina

Alec Balwin miał ostatni wiele spraw na głowie. Po raz pierwszy aktor został dziadkiem. Jego najstarsza córka Ireland (27 l.) powitała na świecie córkę Holland.

Dodtkowo Baldwinowi udało się nareszcie ukończyć wester "Rust", wokół którego powstało tyle zamieszania. Operacja Aleca przypada na koniec pracowitego miesiąca, ponieważ niedawno zakończył pracę nad filmem Rust, filmem, który kręcił w październiku 2021 roku, kiedy wystrzelił z pistoletu, który trzymał, zabijając operatorkę Halynę Hutchins.

"Ostatni dzień na planie RUST z tym facetem" - napisał w poście z 15 maja. Dodał do postu zdjęcie z aktorem Patrickiem Scottem McDermottem. 

"Bardzo utalentowany aktor i uroczy młody człowiek ze świetlaną przyszłością przed sobą. Moja miłość do ciebie, @patrickscottmcdermott.

Aktor przyznał, że zakończenie prac nad westernem uważa za prawdziwy "cud".

Zdrowie to niejedyne kłopoty Baldwina

W trakcie kręcenia jednej ze scen, Alec Baldwin wycelował broń i wystrzelił w stronę kamery. Niestety z niewiadomych jak na razie powodów filmowy rekwizyt był załadowany. W wyniku zdarzenia ranni zostali: reżyser filmu Joel Souza oraz operatorka Halyna Hutchins. Reżyser wyszedł cało z wypadku, kamerzystki niestety nie udało się uratować. W styczniu tego roku postawia aktorowi zarzuty, jednak już w kwietni zostały one wycofane.

Zobacz też:

Alec i Hilaria Baldwinowie mają 7 dzieci. Postanowiła drastycznie przerwać ten pochód ciąż!

Alec Baldwin dogadał się z rodziną Halyny Hutchins. Co dostali?

Wyszła za mąż dla "zielonej karty". Ukrywała, że jest lesbijką

Al Pacino zostanie ojcem po raz czwarty. W wieku 83 lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alec Baldwin | Hilaria Baldwin
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy