Reklama

Reklama

Reklama

Ale zwrot akcji! Kossakowski wszystkiemu zaprzecza! „Rzecz chciałbym poddać smętnemu dementi”

Przemysław Kossakowski postanowił odnieść się do doniesień medialnych na temat jego rzekomej autobiografii. Co ciekawe, wszystkiemu zaprzeczył! Dziennikarz wydał w tej sprawie specjalne „oświadczenie” na Instagramie, a fani nie kryją rozczarowania.

Przemysław Kossakowski jeszcze kilka lat temu był znany jednie wąskiemu gronu odbiorców. Choć w telewizji występuje od 2012 roku, to dopiero za sprawą związku z Martyną Wojciechowską jego nazwisko zaczęło przejawiać się w prasie kolorowej. Wcześniej jego życie prywatne nie było obiektem artykułów w kolorowej prasie.

Od kilku lat jednak jest wręcz ulubieńcem tabloidów, które co i rusz donoszą o zmianach w jego życiu. Tą największą był z pewnością nieoczekiwany rozwód z dziennikarką, o którym głośno zrobiło się rok temu. Para rozstała się jednak dużo wcześniej, a mianowicie krótko po ich ślubie, który odbył się wczesną jesienią 2020 roku.

Reklama

Informacja o tym, że Kossakowski i Wojciechowska się rozstali była szokiem dla ich fanów. Oboje wywołani do tablicy postanowili w końcu przerwać milczenie na ten temat, jednak z ich oświadczeń dowiedzieliśmy się koniec końców niewiele.

Być może dowiedzielibyśmy się więcej z autobiografii, którą rzekomo miał pisać Przemysław Kossakowski. Po tym, jak informacja ta obiegła media, niektórzy nawet zaczęli się już zastanawiać, ile miejsca poświęci w niej Martynie Wojciechowskiej.

Kossakowski dementuje. Nie wyda autobiografii

Teraz już wiemy, że nic takiego nie będzie miał miejsca, gdyż Przemysław Kossakowski, po tym jak doszły do niego medialne doniesienia, zdementował informacje na temat autobiografii. Jak się jednak okazuje, nie zostawi fanów z niczym i faktycznie pisze książkę, jednak nie autobiograficzną.

Co ciekawe, fani w komentarzach nie kryli rozczarowania takim obrotem sytuacji.

"Rozczarowanie. Byłam pierwsza w kolejce aby ją zakupić" - pisze fanka.

Was również rozczarował fakt, że Przemysław Kossakowski nie wyda autobiografii?

Zobacz też:

Julia Wieniawa z krwią na twarzy! Gwiazda opublikowała przerażające zdjęcia

Julia Wieniawa kpi z Sandry Kubickiej? "Dobrze, że tatuażu sobie nie robi, bo to różnie bywa"

Partnerka Bieniuka pokazała ich wspólne zdjęcia

Krótsza izolacja domowa dla zakażonych. Tydzień zamiast 10 dni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy