Reklama

Reklama

Reklama

Julia Wieniawa z krwią na twarzy! Gwiazda opublikowała przerażające zdjęcia

Julia Wieniawa postanowiła zadbać o siebie, a w szczególności o swoją twarz, która dla aktorki jest gwarancją rozpoznawalności. Udała się więc na zabieg pielęgnacyjny. Niedługo po nim udostępniła w sieci przerażające zdjęcia. Co się dzieje z twarzą gwiazdy?

Julia Wieniawa (23 l.) dorastała w blasku fleszy, piękniejąc z każdym rokiem. Gwiazda uważana była za ikonę naturalności, zdrowia i witalności. Nie ma w tym więc nic nadzwyczajnego, że kondycja jej urody z wiekiem się zmieniła. Celebrytka nie ukrywa jednak, że w utrzymaniu dobrej kondycji skóry pomagają jej specjaliści.

Wieniawa postanowiła poddać się zabiegowi

Julia Wieniawa większość czasu spędza na planach zdjęciowych różnych projektów branży filmowej. W trakcie pracy z pomocą przychodzi jej sztab wykwalifikowanych ludzi, by w stworzonej przez nich charakteryzacji odpowiednio się prezentowała. Liczne makijaże, często bardzo obfite przyczyniają się do osłabiania kondycji skóry aktorki.

Reklama

Celebrytka postanowiła więc trochę o siebie zadbać. Jak sama przyznała, zapowiadając szereg relacji z zabiegów pielęgnacyjnych, przyszła pora, żeby się "odgruzować". Wieniawa postanowiła odwiedzić jeden z salonów kosmetycznych, ponieważ zdecydowała się na radiofrekwencję mikroigłową. Opisała później, że zabieg nie należał do przyjemnych, ponieważ odczuwała ból podczas jego wykonywania, jednak zaznaczyła wówczas, że kondycja jej skóry jest najważniejsza. Jakie są korzyści z tego zabiegu?

Niestety, zabieg ten nie jest tani. Jak można przeczytać na stronie, radiofrekwencja mikroigłowa na twarz lub szyję, lub dekolt to koszt co najmniej 1500 zł. Cena zabiegu na czoło, okolice oczu albo policzki waha się między 700 a 1000 złotych.

 

Julia Wieniawa pokazała twarz po zabiegu

Młoda gwiazda chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami kulisami ze swojego życia. Zachowuje przy tym naturalność, a żeby podkreślić swoją wiarygodność postanowiła udostępnić zdjęcia swojej twarzy, które wykonała już po zabiegu. Skóra Julii jest wyraźnie zaczerwieniona, a gdzieniegdzie na twarzy gwiazdy widać jeszcze krew. Dziewczyna szybko skasowała zdjęcia ze swojego profilu. Miejmy nadzieję, że mimo tego zabieg pielęgnacyjny, któremu się poddała, przebiegł pomyślnie i przyniósł aktorce oczekiwane rezultaty.

Zobacz też:

Patryk Vega przegrał z Dodą. "Miłość, seks & pandemia" to niewypał?

Metamorfoza Adele. Jak zmieniała się na przestrzeni lat?

Koronawirus we Włoszech. Wkrótce nowe obostrzenia

Co kryje się za głębią piosenek Adele? Oto jej trudne historie miłosne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy