Reklama
Reklama

Al Pacino w końcu przerywa milczenie. 83-latek skomentował krążące plotki

Po kilku dniach niepewności, legendarny hollywoodzki aktor Al Pacino sam postanowił skomentować plotki na temat ciąży swojej partnerki. Na krótkim filmiku, który pojawił się na jednym z zagranicznych portali, gwiazdor rozwiał wszelkie wątpliwości.

Al Pacino związał się z dużo młodszą kobietą

Pod koniec maja światowe media zelektryzowała wiadomość o tym, że legendarny aktor Al Pacino spodziewa się kolejnego potomka. 83-latek wielokrotnie bulwersował opinię publiczną swoimi związkami z dużo młodszymi od siebie kobietami. Niecałe dwa lata temu odtwórca roli Michaela Corleone związał się z 29-letnią Noor Alfallah, która była już widywana w towarzystwie aktora Clinta Eastwooda, a także Micka Jaggera i Ronniego Wooda z The Rolling Stones. Przez jakiś czas Noor spotykała się z 61-letnim miliarderem Nicolasem Berggruenenem.

Reklama

Al Pacino nie może mieć dzieci?

Jak się miało niebawem okazać - młodsza o ponad pół wieku celebrytka - zaszła w ciążę z hollywoodzkim gwiazdorem. Radosną nowinę przekazał pełnomocnik artysty. Wiadomość poszła w świat, ale emocje fanów szybko ostygły, bowiem pojawiły się przypuszczenia, że Al Pacino nie może zostać ojcem, bowiem... od lat ma problemy z płodnością.

"Wiedział, że z powodu chorej tarczycy praktycznie nie może mieć dzieci" - przekazał informator "Just Jared".

Część dziennikarzy kolorowych magazynów sugerowała także, że związek 83-latka i niespełna trzydziestoletniej Noor od dawna należy już do przeszłości.

Al Pacino jest dumny z bycia ojcem

Teraz krążące od wielu dni plotki skomentował sam aktor. Al Pacino został zaczepiony przez reporterkę na ulicach Los Angeles i zapytany o to, jak czuje się w związku z ciążą swojej partnerki.

"To naprawdę niezwykłe. Zawsze było. Mam już kilkoro dzieci, ale to jest szczególne, ponieważ przytrafiło mi się w tak wyjątkowym momencie życia" - podsumował artysta. Filmik z tego spotkania pojawił się na stronach portalu Daily Mail.

Dziennikarka zapytała także hollywoodzkiego gwiazdora o to, czy zna już płeć swojej czwartej pociechy. Jak się okazuje - przyszli rodzice nie znają jeszcze odpowiedzi na to pytanie. Według ustaleń reporterów TMZ Noor Alfallah jest obecnie w ostatnich miesiącach ciąży.

Al Pacino znów zostanie ojcem

Al Pacino po raz pierwszy został ojcem w 1989 roku, wtedy to na świat przyszła Julie, która była owocem związku z aktorką Jan Tarrant. Dwanaście lat później aktor i jegó ówczesna partnerka Beverly D’Angelo zostali dumnymi rodzicami bliźniaków.

Z matką swojej czwartej pociechy Al Pacino jest związany od 2020 roku.

Zobacz też:

Maciej Stuhr kpi z późnego ojcostwa Ala Pacino i Roberta De Niro

Al Pacino zostanie ojcem. Jego partnerka jest w ósmym miesiącu ciąży 

Al Pacino jednak nie zostanie ojcem? Ups, podobno jest bezpłodny

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Al Pacino | Noor Alfallah
Reklama
Reklama
Reklama