Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak zadaje szyku na stoku! Nie do wiary, kto jej towarzyszył!

Agnieszka Woźniak-Starak (43 l.) postanowiła zakosztować nieco zimowego szaleństwa i wybrała się na zimowy urlop. Prowadząca "Dzień dobry TVN" pochwaliła się na Instagramie fotkami ze stoku narciarskiego. Nie była tam sama... Zaskakujące, kto jej towarzyszył!

Agnieszka Woźniak-Starak od wielu lat prowadzi aktywny tryb życia. Dziennikarka często publikuje na swoim Instagramie zdjęcia, gdzie pokazuje, jak spędza czas na świeżym powietrzu. Nic więc dziwnego, że w zimowym sezonie prezenterka nie opuszcza narciarskich eskapad.

Ostatnio Agnieszka wybrała się na urlop do Włoch. To właśnie na włoskich wzgórzach oddawała się swojej ulubionej aktywności zimowej - jeździe na nartach.

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda TVN pokazała swoje fotki ze stoku! Kilka tygodni temu na Instagramie wyznała, że skitury były jej miłością od pierwszej trasy. Agnieszka zachwyciła nie tylko narciarskim strojem, ale i pięknymi widoczkami, które malowały się w tle.

Reklama

Tym razem "Super Express" zauważył, że Agnieszka nie oszczędza na swoich narciarskich kreacjach! Jak wylicza portal, za samą kurtkę dziennikarka musiała zapłacić 8 tys. złotych. Bezpieczeństwo to podstawa, więc prezenterka postawiła na solidny kask za... 2 tys.!

Dziennikarka nie oszczędzała również na nartach. Tabloid dopatrzył się sprzętu marki Stockli, który kosztował ją ponad 6 tys. złotych. Portal zauważył, że używają ich ponoć zawodnicy Pucharu Świata.

Agnieszka tym razem pochwaliła się, kto towarzyszył jej na stoku. Mimo że gwiazda na co dzień chroni swoją prywatność, to jej kompankę wszyscy doskonale znają!

Okazało się, że Woźniak-Starak postanowiła poszusować z ekipą znajomych i z Karoliną Ferenstein-Kraśko, która również pochwaliła się wypadem w swoich mediach społecznościowych.

Nie da się ukryć, że Agnieszka ostatnio rozkwita. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" pokazała jakiś czas temu swoją metamorfozę! Prezenterka przyciemniła nieco włosy i zdecydowała się na modną grzywkę. Widać, że zimowe szaleństwo jej służy!

Zobacz też:

Agnieszka Woźniak-Starak przeszła metamorfozę! Pokazała się w nowej fryzurze!

Agnieszka Woźniak-Starak z potarganymi włosami. Ach, ten psotny wiatr!

KORONAWIRUS W POLSCE. LICZBA PRZYPADKÓW, SZCZEPIEŃ, MAPA ZAKAŻEŃ I INNE 

Ukraina kontra Rosja. MSZ odradza podróże na Ukrainę, które nie są konieczne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy