Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak tak spędzi pierwszą rocznicę śmierci męża! Ma na kogo liczyć

Agnieszka Woźniak-Starak (42 l.) podniosła się po okropnej tragedii, jaka dotknęła ją w sierpniu 2019 roku. Za dwa miesiące minie rok, odkąd została wdową, ale to nie oznacza, że zerwała kontakt z rodziną swojego męża. Okazuje się, że wciąż spędza z nimi dużo czasu!

Wiele osób było przerażonych tragedią, do jakiej doszło na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku. Wtedy Agnieszka Woźniak-Starak straciła ukochanego męża, a jej świat się zawalił. 

Reklama

Na początku zniknęła z mediów, by spokojnie przeżyć żałobę. Wróciła silniejsza, ale wyciszona. Niedawno zaczęła znów pracować, a na jej twarzy coraz częściej gości uśmiech. 

W procesie wracania do normalnego życia wspierają ją do tej pory każdego dnia rodzina i przyjaciele. Okazuje się teraz, że podporą dla niej była siostra tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Starak, Julia

Panie do tej pory spędzają sporo czasu razem. W rocznicę śmierci Piotra także chcą się wzajemnie wspierać.

"Aga bardzo chciałaby w te wakacje odwiedzić Julkę i jej męża w Szwajcarii, gdzie mieszkają na co dzień. One od początku znajomości złapały niesamowitą nić porozumienia i do dziś mają bardzo dobry kontakt. W te wakacje będzie pierwsza rocznica śmierci Piotra, więc to spotkanie dla obu jest ważne" - powiedziała "Faktowi" osoba z otoczenia rodziny Staraków.

To z pewnością i tak nie złagodzi bólu, jaki będzie towarzyszyć Agnieszce tego dnia, ale z pewnością towarzystwo Julki sprawi, że nie będzie w tym sama.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Piotr Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »