Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak spędza Wielkanoc nad wodą. Nawet w kaloszach wygląda obłędnie!

Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) postanowiła spędzić Święta nad wodą, z dala od ludzi. Wystylizowana w gustowne kalosze, składa swoim fanom i fankom życzenia na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak spędza Wielkanoc nad wodą i pozuje w kaloszach

Agnieszka Woźniak-Starak w ostatnim czasie jest szczęśliwa, jak nigdy dotąd. W życiu celebrytki jakiś czas temu pojawił się nowy mężczyzna. Para od ponad roku widywana jest razem. Zakochani starają się jednak unikać blasku fleszy.

Poza tym wygląda na to, że również w życiu zawodowym jest na fali. Od prawie dwóch lat regularnie pojawia się w studiu "Dzień dobry TVN" w roli prowadzącej. Pod budynkiem często czekają na nią fotoreporterzy, dlatego gwiazda zawsze prezentuje się w nienagannych stylizacjach, pokazując swoje zamiłowanie do mody.

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak jest także wielką miłośniczką natury oraz zwierząt, a przy okazji szczęśliwą posiadaczką gromadki psów. Nie dziwi więc fakt, że kiedy tylko pozwala jej na to praca, ucieka jak najdalej od Warszawy. Często w takich sytuacja wybiera się do Gałkowa, gdzie oddaje się swojej wielkiej pasji, jaką jest jazda konna.

W związku ze świętami wielkanocnymi i przerwą od swoich stałych zajęć, gwiazda postanowiła spędzić również ten szczególny czas z daleka od domu. Na Instagramie opublikowała zdjęcie i zachęciła do odrobiny aktywności w tym nieco leniwym czasie.

Szczególną uwagę zwraca niedbała i z pewnością wygodna stylizacja celebrytki. Agnieszka Woźniak-Starak w święta paradowała w dżinsach, zwykłej bluzie i... gumiakach.

Zobacz też:

Młynarska oburzona kazaniem papieża Franciszka: "W***wiło mnie srogo"

Weronika Marczuk wie, jak umrze Putin? Przepowiednia ukraińskiej wróżki

Maryla Rodowicz odsłania nogi na Wielkanoc. Widać efekty operacji?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy