Reklama
Reklama

Agnieszka Włodarczyk przekazała cudowne wieści. Wszystkie idzie po jej myśli

Agnieszka Włodarczyk oraz Robert Karaś dwa lata temu na świecie powitali synka Milana. Zakochani są szczęśliwi ze sobą i planują zrobić kolejny ważny krok w swoim związku. Postanowili go sformalizować. Jak przyznał Karaś, jeszcze w tym roku chce powiedzieć sakramentalne "tak". Jego ukochana z kolei dodała InstaStories sugerujące, że ślub już niebawem.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś - poprzednie związki

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od jakiegoś czasu są jedną z popularniejszych par w polskim show-biznesie. Oboje mają za sobą inne związki, które nie należały do najprostszych. Aga przed laty spotykała się z Rafałem Kosińskim, następnie z Jakubem Sićkiem, jej kolejnym partnerem został aktor Mikołaj Krawczyk. Po głośnym rozstaniu z aktorem Włodarczyk związała się właśnie z Karasiem.

Reklama

Z kolei triathlonista w 2012 roku stanął on na ślubnym kobiercu z Natalią Ćwik. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. W 2019 roku para się rozstała. Wkrótce potem okazało się, że w życiu 34-latka pojawiła się inna kobieta. Nową ukochaną okazała się Agnieszka Włodarczyk.  

Zobacz też: Włodarczyk szykowała ślub z Karasiem, a tu takie wieści. Plany nagle legły w gruzach

Agnieszka Włodarczyk szykuje się do ślubu z Robertem Karasiem

Jakiś czas temu Robert Karaś oznajmił fanom, że on i jego ukochana Agnieszka, zamierzają pobrać się pod koniec 2023 roku.

"Ustaliliśmy z Agnieszką, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę" - powiedział Karaś.

Włodarczyk w dość wymowny sposób potwierdziła słowa swojego ukochanego. Na InstaStories aktorki pojawiło się zdjęcie, które przedstawia salon sukien ślubnych. Agnieszka na fotografii oznaczyła także profil swojego ukochanego. Aktorka z pewnością szuka odpowiedniej kreacji na ten wyjątkowy dzień.

Jak Agnieszka Włodarczyk poznała Roberta Karasia?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś poznali się dzięki mediom społecznościowym. Włodarczyk w czasie pandemii prezentowała na swoim instagramowym koncie wiele przydatnych trików, między innymi, jak samodzielnie obciąć włosy. Znana aktorka wpadła w oko Karasiowi tak bardzo, że ten zdecydował się do niej napisać w wiadomości prywatnej.

Zobacz też:

Mordercze wyzwanie Roberta Karasia. Nie do wiary, na co się porwał!

Agnieszka Włodarczyk załamana stanem swojego partnera. Jego wyścig to ból i cierpienie

Karaś nie chce startować w Polsce. Wytłumaczył to w ostrych słowach. "Utrzymać pięść na wodzy"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Robert Karaś
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy