Reklama
Reklama

Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę! Była ku temu wyjątkowa okazja

Agnieszka Włodarczyk (40 l.) podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem. Ze względu na 60. urodziny swojej mamy, na Instagram wstawiła ich wspólną fotografię. Aktora nie ma wątpliwości, że wnuk będzie najlepszym prezentem dla jej rodzicielki.

Agnieszka Włodarczyk powoli przygotowuje się do porodu. Już za chwile przyjdzie ten wyjątkowy moment w jej życiu, kiedy na świecie powita swoje dziecko. Zanim jednak będzie celebrować narodziny pociechy, po drodze nadarzyła się jeszcze jedna okazja do świętowania.

Agnieszka Włodarczyk z mamą

Chociaż Włodarczyk zdecydowanie jest jedną z aktywniejszych polskich gwiazd w social mediach, to bardzo rzadko publikuje zdjęcia z członkami rodziny. Tym razem jednak aktorka zrobiła wyjątek i z okazji 60. urodzin swojej mamy, postanowiła opublikować ich wspólne zdjęcie.

Na czarno-białej fotografii widać, jak mama Agnieszki obejmuję ją i przykłada rękę do ciążowego brzucha córki. Obie kobiety są uśmiechnięte. Jak możemy przeczytać w opisie zdjęcia, mama aktorki już nie może się doczekać wnuka. 

Reklama

Oczywiście niecodzienną fotografią zachwycili się fani aktorki. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy z życzeniami dla mamy artystki. Obserwatorzy byli zachwyceni wyglądem zarówno Agnieszki, jak i jej mamy Anny.

Co sądzicie o mamie Agnieszki Włodarczyk? Aktorka jest do niej podobna?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy