Reklama
Reklama

Agnieszka Sienkiewicz urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Agnieszka Sienkiewicz (31 l.) urodziła! Na świat przyszła długo oczekiwana córeczka, która otrzymała imię Zosia. Dziecko i młoda mama czują się dobrze.

W życiu Agnieszki Sienkiewicz wszystko układa się znakomicie, zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym. Widzowie pokochali ją za role w "M jak miłość" oraz "Przyjaciółkach", jakiś czas temu wygrała "Taniec z gwiazdami", a  w zeszłym roku okazało się, że jest w długo oczekiwanej ciąży!

"Ona myśli o życiu poważnie. Chciałaby już założyć rodzinę, tulić do piersi swego maluszka" - opowiadała znajoma aktorki w mediach.

Nic więc dziwnego, że Sienkiewicz bardzo się cieszyła, że jej marzenia wreszcie się spełnią. Radości nie krył również jej ukochany Mikołaj (34 l.), łódzki biznesmen i właściciel sieci aptek.

Reklama

Teraz wyszło na jaw, że 6 kwietnia 2016 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko! To dziewczynka, która otrzymała imię Zosia.

"Kilka dni temu Agnieszka szczęśliwie została mamą. Zarówno ona, jak i dziecko czują się dobrze" - mówi w "Fakcie" menedżer artystki, Filip Mecner.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama