Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Sienkiewicz: Jak godzi rolę mamy z aktorstwem i prowadzeniem sklepu?

Agnieszka Sienkiewicz (34 l.) oprócz grania w serialach oraz występowania w teatrze zajmuje się również własnym biznesem. Wychowując córkę, wcale nie zwolniła tempa...

To oczywiste, że nie należy mylić bohaterów seriali z aktorami, którzy wcielają się w ich postaci. Ale czasami wspólne bywa poczucie humoru i dystans do siebie. I tak jest w przypadku Agnieszki Sienkiewicz.

Reklama

Każdej bohaterce potrafi dać swój urok i wdzięk, które czynią, że nawet tą "złą" kobietę widzowie kochają. Tak jak chociażby w przypadku Doroty z serialu "Przyjaciółki".

Odkąd zyskała popularność, również jej życie prywatne jest łakomym kąskiem dla prasy. Ale aktorka nie ma z tym problemu. "Kochani! Jak widzicie, jest mnie troszkę więcej. Serce, które bije tuż pod moim, daje mi szczęście i siłę", napisała na swoim Instagramie, przekazując radosną nowinę.

To będzie drugie dziecko aktorki i jej męża, Mikołaja Gauera. Kiedy w kwietniu 2016 roku po raz pierwszy została mamą, nie kryła wielkiej radości. - Urodzenie Zosi dało mi najwyższy poziom satysfakcji. Nic piękniejszego, niż macierzyństwo już mnie nie spotka. Bo co by to mogło być? Chyba tylko kolejne dziecko - mówiła.

Ale też: - Nie ma co ukrywać macierzyństwo to jest hardcorowe wyzwanie. To harówka! Dla mnie jest to jazda bez trzymanki. Nie wiem, co czeka za rogiem, nie wiem, na jakie wyboje wpadnę. To jest rajd, w którym jestem tylko pilotem. Czytam mapę, ale kierownicę trzyma dziecko. ("Baby by Ann").

Wychowując córkę, nie zwolniła tempa. Oprócz pracy na planie i w teatrze, prowadziła sklep z akcesoriami dziecięcymi w Łodzi, gdzie mieszka z mężem. Szybko stał się modnym i chętnie odwiedzanym miejscem przez przyszłe i aktualne mamy.

Okazuje się, że i jako bizneswoman radzi sobie świetnie. Wszystkie światy okazały się do pogodzenia. Niedługo po raz kolejny "najszczęśliwszy dzień w życiu" stanie się jej udziałem.

Niedawno w Teatrze IMKA odbyła się premiera sztuki "Czworo do poprawki", w której gra. Na bankiecie zakomunikowała wszystkim, że po raz drugi zostanie mamą. Na razie ciąża nie przeszkadza jej w pracy, ale po narodzinach wybiera się jednak na długi urlop.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje