Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Perepeczko i Michał Olejnik balują na wyspie Bali

Agnieszka Fitkau-Perepeczko (72 l.) przeżywa drugą młodość. Ze swoim młodym towarzyszem wyjechała w romantyczną podróż.

Aktorka, jak podał jeden z magazynów, na początku tego roku zamieszkała w Australii z 39-letnim Michałem Olejnikiem, byłym kierownikiem planu zdjęciowego serialu "M jak miłość", w którym grała Simonę.

Reklama

Para początkowo nie obnosiła się ze swoją relacją, ostatnio jednak coś się zmieniło. Na blogu Perepeczko ukazały się zdjęcia z egzotycznego wyjazdu.

"Pikniki na plaży, kolacje na tarasie, a teraz wizyta na wyspie Bali! - wjeżdżamy do raju. Tajemniczą dróżką udajemy się do niesamowicie magicznej chatki. Tu mieszkamy! Pięknie oświetlony ogród sprawia, że nie wiemy, czy to sen czy jawa. Woda w basenie idealnie ciepła, nic dodać, nic ująć. Powitalne drinki i talerz owoców zachwycają" - pisze aktorka na blogu.

Dodaje, że Michał spełnia wszystkie warunki "najlepszego kompana, towarzysza podróży, każdej szalonej przygody, odważnych decyzji i świetnych pomysłów".

To nie koniec! Niebawem do księgarń trafi ich pierwszy wspólny projekt: ilustrowana książka o... romantycznym gotowaniu we dwoje.

Będzie to ósma publikacja serialowej Simony. "Wymyśliliśmy już mnóstwo rzeczy, a ostatnio napisanie wspólnie książki!!" - ekscytuje się Agnieszka Perepeczko.

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Perepeczko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje