Reklama
Reklama
Tylko u nas

Agnieszka Litwin zdradziła nam prawdę o swoim życiu. Mało kto wiedział o rozwodzie [POMPONIK EXCLUSIVE]

Agnieszka Litwin pojawi się w tym roku w roli prowadzącej Sopocki Hit Kabaretowy. Gwiazda od lat rozśmiesza widzów ze sceny i wychodzi jej to znakomicie. 51-latka znana jest ze swojej charyzmy i dystansu. Mogłoby się więc wydawać, że internauci znają ją na wylot. Prawda okazuje się zupełnie inna. Mało kto wiedział, że gwiazda rozwiodła się z mężem i jest wolna.

Agnieszka Litwin pojawi się na Polsat SuperHit Festiwal 2023

Agnieszka Litwin pojawiła się w Operze Leśnej, by uświetnić swoim występem Polsat SuperHit Festiwal 2023. Gwiazda poprowadzi Sopocki Hit Kabaretowy. 28 maja od godz. 20 na scenie będzie można zobaczyć Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Jerzego Kryszaka, Marcina Dańca, Kabaret K2, Zdolnych i Skromnych oraz Kabaret Chyba.

Agnieszka do Sopotu przyjechała trochę wcześniej, aby nie tylko poczuć magiczną atmosferę miejsca, ale i przygotować się do swojego występu. Między próbami udało nam się z nią trochę porozmawiać. Wyjawiła nam prawdę na temat swoich relacji z mężem.

Zobacz też: Wielkie wzruszenie na Polsat SuperHit Festiwal. Zespół IRA z nagrodą od redaktora naczelnego Interii

Reklama

Agnieszka Litwin nie ma męża

Agnieszka Litwin w rozmowie z pomponik.pl wyjawiła, iż nie jest już zamężna. To bardzo dziwne, ponieważ w wielu serwisach informacyjnych pojawia się wzmianka o jej mężu. Zapytaliśmy również o to. Gwiazda jasno dała nam do zrozumienia, że z byłym mężem łączy ją już tylko przyjaźń.

Litwin dodała także, że kiedy brała udział w "Tańcu z gwiazdami" wiele osób myślało, iż ma męża. Gwiazda raz na zawsze ukróciła plotki na ten temat i wyznała, że już od jakiegoś czasu jest singielką.

"Jestem po rozwodzie i jakby co jestem wolna. To cały czas gdzieś tam się pojawia. Nawet w "Tańcu z gwiazdami" pamiętam, czytałam jakieś wywiady, że mąż mnie wspiera. No nie, bo ja już nie jestem mężatką. Oczywiście bardzo pozdrawiam mojego byłego męża, ale już nie jesteśmy małżeństwem" - przyznała w rozmowie z Pomponikiem Agnieszka.

Zobacz też:

Nina Terentiew ciepło o Agnieszce Chylińskiej: "Imponuje mi w każdym calu" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Doda po występie w Sopocie publicznie przeczytała wiadomość od mamy. Treść chwyta za serce

Wulkaniczny pył spada na trzy kontynenty. Miliony osób dostały ostrzeżenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Litwin | Polsat SuperHit Festiwal 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy