Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" zachwyca swoją metamorfozą! Zdjęcie w bikini zrobiło furorę!

Agnieszka Kotońska (43 l.) zmieniła się nie do poznania. Na zdjęciach z wakacji wygląda fenomenalnie...

Agnieszkę Kotońską telewidzowie poznali dzięki emitowanemu na TTV programowi „Gogglebox. Przed telewizorem”, w którym ze swoimi bliskimi – mężem Arturem i synem Dajanem – występuje już od czterech lat. 

Wraz ze wzrostem popularności telewizyjnego show, które z sezonu na sezon ma coraz większą oglądalność, również uczestnicy programu zyskali sporą sławę. 

Kotońska jest także jedną z uczestniczących w „Gogglebox” osób, których popularność przeniosła się również do sieci. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 200 tysięcy osób!

Reklama

Kotońska postanowiła wykorzystać swój zasięg, by zwrócić się do kobiet z ważnym apelem. Agnieszka przyznaje, że nie pokazywała się w mediach społecznościowych w bikini. Do tej pory publikowała zdjęcia najwyżej w jednoczęściowym stroju kąpielowym. 

Gwiazda programu TTV zapewnia jednak, że nie ma żadnych kompleksów. Dlatego też postanowiła pochwalić się na Instagramie fotografiami z urlopu nad polskim morzem, do których zapozowała w stroju dwuczęściowym.

"Hejka, kochani. Nic dodać, nic ująć po prostu wakacje. Było w jednoczęściowym stroju, teraz jest dwuczęściowym. Kochane, nie wstydźmy się własnego ciała, pokazujemy, gdzie tylko możemy. Pokochaj siebie i swoje kształty. Ja nie należę do chudzielców, ale nigdy nie miałam kompleksów! Leczę je uśmiechem i dobrym poczuciem humoru. PS. Wiem, że hejterzy znajdą wszystko, ale życzę im miłego szukania we mnie kompleksów” – napisała pod swoim zdjęciami w bikini.

Na reakcję fanów Kotońskiej nie trzeba było długo czekać. Ci na zdjęciach nie doszukali się niczego, co mogłoby być źródłem jakichkolwiek kompleksów. 

„Co za ciało”, „Piękna figurka, zazdroszczę”, „Dla mnie jak zawsze bomba. Udanego wypoczynku”, „Wygląda pani zjawiskowo”, „Petarda”, „Figura coraz większy sztos! Brawo” – komentują internauci na Instagramie.

A wam jak się podoba jej przemiana?

***


RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kotońska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje