Reklama
Reklama

Agnieszka Kaczorowska nie chrzci dzieci z zaskakującego powodu. To szkodliwe dla duszy

Agnieszka Kaczorowska-Pela, popularna dzięki swoim występom w "Klanie" aktorka i matka dwóch dziewczynek - Emilki i Gabrysi, znana jest ze swojego otwartego podejścia do rodzicielstwa. Mówi głośno o swoim macierzyństwie, angażuje się w edukację innych kobiet w tej dziedzinie. Czym ostatnio się z nami podzieliła?


Choć Agnieszka Kaczorowska i jej rodzina nie jest formalnie związane z Kościołem, aktorka zwraca dużą uwagę na duchowy rozwój swoich dzieci.

Sakramenty zamykają czakry

Aktorka i tancerka  wyznała niedawno, że jej córki nie miały chrztu. 

"Nie jesteśmy powiązani z Kościołem. Uważam, że sakramenty mogą ograniczać nasze duchowe i energetyczne potencjały, zamykając nasze czakry. Dlaczego zamykać, kiedy można otwierać?" - wyjaśniała swoje stanowisko rozmawiając z serwisem Plotek. Podkreśliła jednak, że nie krytykuje ani wiary, ani instytucji Kościoła.

Reklama

W kontekście nadchodzącej decyzji o edukacji swoich córek aktorka wyraziła pragnienie, aby jej dzieci miały dostęp do wszechstronnej edukacji o różnorodności religii na świecie.

"Chciałabym, aby moje dziewczynki miały edukację o wszystkich religiach świata. Chciałabym, aby wiedziały, czym jest religia, dlaczego ludzie na różnych stronach świata wyznają różne religie, jakie są ich podstawy, co jest między nimi wspólne, a co odmienne. Jeśli któraś religia szczególnie je zainteresuje, być może zechcą zgłębić jej tajniki jeszcze głębiej. Uważam, że religioznawstwo powinno być ważnym elementem ich edukacji" - mówiła.

Agnieszka przyznała, że prawdopodobnie szukać będzie prywatnej szkoły, być może z międzynarodowym programem nauczania, gdzie takie przedmioty są często dostępne.

Zobacz też:

Agnieszka Kaczorowska-Pela wymownie odpowiedziała fance. Ma już dość hejtu?

Agnieszka Kaczorowska po aferze z teatrem planuje dziecko?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy