Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska już więcej nie zatańczy! Co się stało?

Agnieszka Kaczorowska (25 l.) już od dłuższego czasu bardziej kojarzona jest z tańcem, niż z filmem, od którego zaczynała swoją przygodę z show-biznesem. Stała się gwiazdą „Tańca z gwiazdami”, ale wygląda na to, że celebrytka właśnie pożegnała się na dobre z tym projektem.

Widzowie poznali ją jako Bożenkę w serialu "Klan", w którym zadebiutowała w 1999 roku. Jednak już wtedy jako mała dziewczynka zaczynała równocześnie przygodę z tańcem.

Przez lata starała się łączyć pracę na planie filmowym i rozwijanie swojej pasji, czyli tańca. Stąd pojawił się pomysł, by jako trenerka i tancerka wzięła udział w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" w 2014 roku.

Zagościła w programie na dobre. Wystąpiła w sześciu edycjach, ucząc swoich partnerów tanecznych kroków i wydawałoby się, że widzowie będą ją oglądać jeszcze długo na ekranach swoich telewizorów.

Reklama

Okazuje się jednak, że nie zobaczymy Agi w kolejnych edycjach! Tancerka zdecydowała pożegnać się z widzami i skupić się na prowadzeniu swojej szkoły tańca, którą otworzyła we wrześniu 2017 roku.

"Ja już swoje przeżyłam w tym programie. Tak naprawdę to, co wydarzyło się w tej edycji, nie ma dla mnie takiego znaczenia, jak kiedyś by miało. Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy" - powiedziała w rozmowie z "Plejadą".

Praca w szkole tańca to nie wszystko. Teraz Agnieszka ma na głowie również planowanie swojego ślubu, bowiem niedawno przyjęła oświadczyny swojego partnera, Macieja i przygotowania do wielkiego dnia ruszyły już pełną parą!

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy